Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan rajtam kívül aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan rajtam kívül aki egyedülálló és otthon tölti a szilvesztert?

Figyelt kérdés
Ha igen írjátok meg mit csináltok! Én talán kimegyek tűzijátékozni a haverokkal de még ez se biztos. 18f
2010. dec. 29. 18:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

én meg mennék bulizni, a barátom nem enged a bnőkkel

vele nem akarok a haverjaival(mert bunkóznak velem)

így otthon leszek totál egyedül.25l

2010. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Én itthon leszek a szüleimmel. Tv nézés lesz valószínűleg.

Nem érdekel, hogy ciki-e, vagy sem.

16/L

2010. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Én is otthon leszek:) De ha lenne valakim, akkor nem azért lennék vele, mert szilveszter van;)
2010. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Én pár éve töltöttem egyedül a szilvesztert. Nem vagyok egy elveszett lélek, eszegettem, pezsgőzgettem, filmeket néztem, kényeztető arcpakolásokat tettem fel, igazi ÉN-napot tartottam. Kellemes volt, mintha saját magamat ünnepeltem volna. Néha ráfér az emberre az ilyen.
2010. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Én még nem tudom, hogy elmenjek-e ismerősömhöz házibulizni. A többi helyre ahova hívtak 100, hogy nem megyek. Ide meg azért nem akarok, mert valamiért elég feszült a hangulat a srác, és köztem, és nincs kedvem az értelmetlen piszkálódását hallgatni. Azt sem értem minek hívott el egyáltalán...

Szóval valószínű, hogy itthon maradok, és hogy mit fogok csinálni? Semmi extrát, mért kéne? =D Készülök tovább a vizsgáimra, és max megiszok 1 pohár pezsgőt anyumékkal, ha koccintanak éjfélkor.

20/l

2010. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
18:40 Mi az, hogy nem enged?! Ez akkor is gusztustalanul hangzana, hogyha ő nem menne el a saját haverjaival, így meg aztán főleg!
2010. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Én itthon szilveszterezek és anyummal vigyázunk az unokaöcsémre:)))meg talán netezek vagy tv-t nézek.

18/L

2010. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Én is itthon leszek, és valószínüleg bámulom a tv-t. Mint szilveszterkor általában. Még sosem voltam buliban. Valahogy nincs kedvem atom részegre inni magam és valami sz@r disco zenét hallgatni.
2010. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

27/F

Megiszom egy üveg vörösbort és olvasok.

2010. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
hát... ezt nehéz megmondani szerintem legurítok 1 üveg pezsgőt dvd zek meg ilyenek de am a tüzijáték hát nem is tudom.... jó ötletet adtál.... köszike
2010. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!