Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan srác, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan srác, aki nem tesz semmit egy kapcsolat kibontakozásáért, akkor sem ha tetszik neki a lány?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy szép az arcom és jól öltözködök, mindig sokat mosolyog rám, sokat szemezünk, kedves, kérdezgeti, hogy vagyok, és már volt is róla szó, hogy majd elmegyünk valahová beülni, de még nem jutottunk el oda. Viszont magától sosem keres, de anno ő jött oda hozzám bemutatkozni. Nincs barátnője, és 27 éves. Mondjuk ez is elég furcsa, főleg, hogy a szűk baráti körében minden srácnak van barátnője, és elég hosszútávúak is, ő pedig elég jó pasi is, azon is csodálkozom, hogy nincs párja.

Lehet, hogy annyira szereti a szingli életet, hogy inkább nem is ismerkedik komolyan? Vagy miért lehet ez?

19/L


2011. jan. 1. 00:04
1 2
 1/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Talán azt várja ,hogy te kezdeményezz.

Vagy az is lehet, hogy nem vesz téged komolyan:(

Amúgy nem buliznod kéne ilyenkor?:D

2011. jan. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem is azt, hogy kezdeményezz, de egyértelműbb jeleket várhat.
2011. jan. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kéne, de betegen nem igazán jó. :(

És ha nem vesz komolyan engem (szinte egyáltalán nem is ismerjük még egymást) akkor mit tehetek ez ellen?

2011. jan. 1. 00:12
 4/13 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Talán be kéne bizonyítanod, hogy érettebb vagy, mint egy átlag 19 éves;) Na meg jelezi neki, hogy te igenis akarod őt.
2011. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

en pontosan ilyen fiu vagyok tehat igen letezik.

F/18

2011. jan. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 01:49-es, megkérdezhetem, hogy és miért?
2011. jan. 1. 02:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen fickó vagyok.

Mondjuk úgy, hogy önbizalomhiány. Sokszor pofára estünk, és visszaszorult a kezdeményezőképességünk. Esetleg párszor már rendesen meg is égette magát a srác. Viszonzatlan szerelmek, ahol egyszerűen nem tudta felfogni, hogy miért csinálják azt vele, amit.

Meg aztán fiatalka is vagy hozzá nagyon. Nekem is van egy 20 éves lány, akivel nagyon el tudunk hülyülni, de nem vettem/veszem komolyan. Másik városban lakik, és fél évben egyszer ha találkozunk. Ő nem jön ide, pedig próbáltam idecsalni. :) Ha melóhelyet váltanék, és oda is költöznék, vagy hétvégente lejárnék akkor is még vagy 3 évig tanul. :\ Tehát nem lehet komoly kapcsolatot építeni vele. Közös lakás, meg gyerekvállalás, amiben egy 30-hoz közeli ember gondolkodik állandó probléma lenne. Ezért próbálok korombeli nőt keresni, akit már belül szintén foglalkoztatnak ilyen dolgok.

Szerintem olyan ember meg nincs, aki szereti a szingli életet hosszútávon. Lehet ezt mondja, ha kérdezik tőle, hogy jó neki így (mert nincs máshogy). Ha a haverjainak vannak komoly kapcsolatai, az se jelent semmit. Esetleg annyit, hogy a haverok is egyre inkább a barátnőjükkel töltik az idejüket, és szépen kiközösül a srác. Most lemegyünk Balcsira, mindenki hozza barátnőjét, csak ő megy egyedül, mint egy balf.sz. Elmegyünk házibuliba szilveszterre 4 pár plusz ő egyedül. Hidd el sz.rul eshet neki, és nem biztos, hogy ő a hibás, amiért így vannak a dolgok.

Lehet, hogy tapasztalatlan is a faszi. Vagy már próbálkozott nálad, de (akár finoman) lekoppintottad. Volt egy lány. El akartam hívni. De állandóan elfoglalt volt, nem is tudtunk normálisan beszélni, csak hogy majd valamikor megnézünk egy filmet, és utána kibeszéljük. Aztán második-harmadik sikertelen kísérlet után hagytam a fenébe. Fel volt véve msn-re, évente egyszer beszéltünk pár percig, és annyi. Közben lett valami pasija. Majd 3 év múlva rám írt rejtett módban. Én meg 2 perc után csak hülyeségből bevágom, hogy: Na és mikor megyünk moziba? :) Gondoltam majd jól leráz. Különben se volt kedvem sokáig írogatni. :D De nem. Azt kérdi: Mikor vagyok szabad az elkövetkező két hétben? Volt mozi, dumálás, kétértelmű jelezgetés. Meg ha pasija van, mégis miért jön velem moziba? Én féltékeny lennék embere helyében. Aztán hívom a folytatásért. Akkor már úgy beszélt, hogy hát ő barátjával szervezkedik dolgokat... Lehet, hogy éppen fasírtba voltak, aztán elbizonytalanodott, de mégsem akart tőlem semmit.

Lényeg a lényegben: a tanácsom az, hogy egyértelmű jelet adj neki, ha komolyan akarsz tőle valamit (korkülönbség stb. ellenére is). Az elég egyértelmű jel, ha legközelebb mikor beszéltek megkérdezed tőle: És mikor mentek már el valahová, amit már régóta beszéltetek? Így hülyeségből vágd be. Ez kiugrasztja a nyulat a bokorból. Ha nem akarja, meg tereli a szót, akkor felejtsd el a pasit. Ha meg igen, akkor onnantól már csak rajtatok múlik minden. Közvetlennek lenni vele, meg mondani utána, hogy jól érezted magad. De egy kicsit vissza is fogni, és tudomására adni, ha nem csak szexet akarsz tőle. (Mert hirtelen nagy lépést olykor hajlamosak vagyunk félreérteni.)

27f (régóta egyedülálló)

2011. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó srácnak a biztatást, a sok jó tanácsot és ezt a hosszú elemzést. Sokat segítettél! Legközelebb, ha összefutunk, megpróbálom amit tanácsoltál.

Még egyszer köszönöm! :)

2011. jan. 1. 19:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos van ilyen. Teljesen egyet értek az előttem szóló Úrral, annyi különbséggel, hogy én akkor sem nagyon mernék közeledni, ha Ő kérdezne rá, hogy mikor megyünk el valahova.

Ez van sajnos. :(

25/F

2011. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én se nagyon teszek sajnos
2011. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!