Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen kaliberű srác a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kaliberű srác a mai korosztályban?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nem vagyok az a szokványos srác/férfi - kinek mi. Öltözködésem militarista, a viselkedésem is erősen hajaz rá. Zenei ízlésem rock, dobolok. Rendszeresen megyek el túrázni, a testalkatom ebből kifolyólag jó.

A kérdésem az, hogy miért kerülhetnek a lányok/nők amikor jóval komolyabb vagyok a korosztályombeli srácoknál?


18/F


2011. jan. 2. 00:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol próbálkozol. Feltételezem, nem jársz diszkóba, de ha akárhol is cicababáknál próbálkozol, akkor ott kár csodálkozni, ha visszautasítanak. Viszont szerintem sok lány van, akinek ez a fiútípus kedvérevaló. Rocker lányoknál próbálkozhatnál. Bár én magam nem vagyok se rocker, se cicababa, inkább olyan "természetes csinos" lány, de kedvelem azokat a fiúkat, akik természetesen férfiasak, nem követik a divatot és nem hiúbbak, mint én. A kirándulás, túrázás is nagyon szimpatikus dolog. Ne add fel!

17L

2011. jan. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy kerülnek és kik kerülnek?? Hányan? Hol?
2011. jan. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Nem, nem járok diszkókba, a cicababákat meg alapból hagyom, nincs hangulatom a rinyálásukhoz. :)

Másodiknak: Az esetek 80 százalékában még rám se néznek, 10 százalékban kezdeményezek - szemezés szinten - de az első három percben elküld a picsäba, 8 százalék... Hát... Az az a rész amit én hanyagolok. És azt a rejtett két százalékot keresem...

2011. jan. 2. 00:46
 4/18 anonim ***** válasza:

minden oké veled, csak a te korosztályod hannah montánát hallgat és emós kisfiúkra verik a nyálukat.


majd kinövik, eljön még a te időd

2011. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a 18 évesek pont,hogy nem emosok, és nem hannah montanasok, vagy mik.


Szerintem ne aggódj, és ne görcsölj rajta. Ha majd teljesen nyugodt leszel, mikor egyedül is boldog leszel, hidd el, megjelenik melletted a Kedvesed, :)

2011. jan. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A viselkedésed nincs összhangban a megjelenéseddel. Ha igaz, amit írsz magadról, akkor korodhoz képest férfias jelentség vagy, de valójában egy félénk nyuszi.

Határozottan, de kedvesen meg kell szólítani a lányt.

2011. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

szoktál zuhanyozni turázás után? mert ha nem vagy büdös akkor nem ez az oka :)

na jo csak vicc volt!

gondolom neked sem jön be minden stílus, most mondok egy példát:legyen egy emos csajszi...nem fogod keresni a társaságát,legyen ő akármilyen jó fej, ha nem hozza össze a sors h megismerd akkor nem is fogsz erről tudni...

na ugyan igy van veled is. majd megtalálod azokat a lányokat akiket nem hagysz hidegen.

jo,ez most le lett szűkitve nagyon a stílusirányzatra, de nem csak ez a lényeg! a te körödben mozgó csajok viszont meg akarnak majd ismerni, keress olyanokat!

2011. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Miért lennék félénk nyuszi?
2011. jan. 2. 13:32
 9/18 anonim ***** válasza:

"10 százalékban kezdeményezek - szemezés szinten"

Magyarán néha teszel valamit, az is semmi. Azért nem oroszlán!

2011. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A mondat elejét nem olvastad? Aki rám se néz annál nem fogok erölködni...
2011. jan. 2. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!