Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 15 éves és egy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves és egy 24 éves közt működhet egy kapcsolat? Vagy túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Elleneznék sokan vagy pl a barátok mellettük állnának?Az biztos hogy utcán megnéznék őket mert látszik a korkülönbség.A lány milyen ,,pofonokat" kapna?Pl hogy ,,15 éves léttére egy 24 évessel jár nem szégyelli magát?" a srác pedig hogy ,,hozzá képest gyerekkel jár" vagy miket mondanának még?


Egyébként nem rólam van szó,hanem haveromról,ő kért meg hogy írjak egy ilyen kérdést.És légyszi azért normális válaszokat.


2011. jan. 2. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

MűködHET, ha mondjuk a csaj nem egy túl gyerekes, babázásnál meg Hello Kittynél leragadt egyén, és ha a pasi sem egy szexőrült.

Az meg, hogy mások mit szólnak, erre csak egy valamit kérdezek: ők járnak együtt, vagy azok, akik kritizálják? Egymásnak akarnak megfelelni, vagy a haveroknak, ismerősöknek? Mert ha valaki egyfolytában olyan párt választ, hogy az mindenkinek megfeleljen, azzal a környezete nagyon boldog lesz, csak ő lesz boldogtalan.

2011. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát én írok egy normális választ neked. :)

Figyelj azért tényleg belelehetne gondolni egy 15 éves és egy 24 éves.

Egy 24 éves srácnak vannak elvárásai amit még egy 15 éve nem akar.

Igen biztos hogy megfogják szólni a 24évest hogy "hozzá képest gyerekkel jár" meg mégis mit gondol.

Én nem ajánlom hogy legyen 9 év korkülönbség. Vannak olyan párok ahol vannak 10- 11 kor különbség is, de nem ebben a korban.

Ha a lány 20 lenne a srác 28-29 az elfogadható.

DE ez így NEM.

Bocsi. :)

2011. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

túl fiatal,15 évesen még nem kéne,hogy egy 24-évessel járjon,15 évesen még eléggé gyerek akár milyen nagymenő csajnak vagy pasinak akarnak látszani.

2-3 év múlva már nem gond a korkölönbség de most még igen.


én márciusban leszek 18 a barátom január végén 33.szeretjük egymást és működik a kapcsolatunk,soha nem volt gond a korkülönbség.

2011. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Most komolyan! ha szeretik egymást akkor teljesen mindegy a korkülönbség! és a pasi rendes, akkor megoldja maga azt hogy ne a 15 éves csajnak kelljen kielégíteni a szexuális igényeit...szóval ha szeretik egymást, és kölcsönösen megbíznak egymásban, és nem a többieknek akarnak megfelelni hane egymásnak akkor nekem áldásom rájuk!

amúgy én legjobb bnőm 14 éves létére 29 éves hapsival vannak együtt lassan 7 hónapja...és a srác rendes mert nem akarja a csajt ágyba bújtatni...sokan megszólták őket, de nem foglalkoztak vele ;D ráadásul a kapcsolatuk jobban működik...(felhőtlenül) mint pl az enyém ...nekem 3 évvel idősebb a barátom és íme...ők is tökéletesen megvannak...

utószónak hogy ha nekik nem gond a korkülönbség akkor nyugodtan összejöhetnek...a többi majd idővel..:)))

remélem tudtam segiteni

15Ł

2011. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Én 17L vagyok, a barátom 24F és tökéletesen működik a dolog. Mondjuk igaz ő nem túl érett, elég gyerekesen gondolkodik (de azért nem annyira hogy zavaró legyen, kb mint egy 18-20 éves). Persze szex terén neki is voltak elvárásai, konkrétan elvárta hogy szexeljünk, ez nem azt jelenti hogy ki akar használni dehát ez van, ebben nyilvánul meg a korkülönbség, a te barátod is igényelni fogja a testiséget, még akkor is ha amúgy nagyon rendes meg nem kihasznál meg ilyenek. Én 4 hónapig várattam (féltem hogy csak arra kellenék neki, de ha 4 hónapig velem van szex nélkül akkor csaknem). Most 7 hónapja vagyunk együtt és minden oké. Szóval működhet, bár azért a ti esetetkben plusz még 2 év, nemtudom ez mennyit változtat.
2011. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ez nem úy működik mint egy egyenes arányosság hogyha 2 évvel idősebb akkor még 2 rublika szexéhség jön hozzá :D legalábbis szerintem...jó az biztos hogy az idősebb fél csinálta már ez előtt is és elvárja h a 15 évessel is legyen, de csak rajtuk múlik hogy mi lesz belőle!

15Ł

2011. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

9:42 kicsit mókásan hangzik, hogy a 15/24-et ennyire ellenzed, de a 18/33 az tökéletes.

9:46 tökéletesen megmondta a lényeget. Nekem 24 évesen 16 éves csajom volt, és bár hiányzott a rendszeres szex - amit egy huszonévestől nyilván megkaptam volna -, de bőven kárpótolt, hogy szerettük egymást. Megszóltak minket miatta párszor, na és? Nehogy már a haverok, vagy holmi ismeretlenek mondják meg, hogy kit szerethetek meg kit nem.

2011. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nyilván nem mindegy,hogy 17-18 évesen kezd szexelni az ember vagy 14-15 évesen.
2011. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

egyébként a csaj nem gyerekes,énis beszélgettem már vele és érett,lehet vele beszélgetni sokmindenről.a haverom se egy szexőrült meg nem erőlteti a dolgokat.

majd megmutatom haveromnak a válaszokat

2011. jan. 2. 10:00
 10/16 anonim ***** válasza:
9:57 épp ezt mondom, ha valaki meg tudja állni, hogy ne teperje a kiscsajt, akkor működhet a kapcsolat. Nem kell ám egyből ajtóstól rontani a házba.
2011. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!