Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a korkülönbség nagyon sok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a korkülönbség nagyon sok? Működhet így egy kapcsolat? A lány 17 a férfi 31.

Figyelt kérdés

Ráadásul a férfinek volt egy házassága, ahonnan van egy 5 és egy 3 éves gyereke.

A lány sokkal érettebb a koránál. A barátai is 23-25 évesek.


2010. jún. 21. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta jó, aztán 12 év múlva a lány ráhajthat az egyik mostohagyerekére. Szerencsés összeállítás :)
2010. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

A lány sokkal érettebb a koránál. A barátai is 23-25 évesek.


vagy csak az idősebbeket keresi [azért 31 évesbe szerelmes]


apakomplexusa van?


egyébként SOK - igen. 31 éves faszi meg csak dugni akar biztos.

2010. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Egyelőre sok.Szerintem egy 17 éves lánynak,hiába érettebb a koránál,nem egy 31 éves férfi való.Ráadásul két gyerekkel.Még ehhez fiatal vagy.

Ha mondjuk 25 és 37 lenne a helyzet,akkor senki nem mondaná,h sok,de egyelőre igen.Te még kamasz vagy,ő meg már felnőtt férfi.Rövid távon vonzó lehetsz a számára,de hosszú távon mások lesznek a problémáitok,és ez elviselhetetlen dolog.

2010. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én 20vagyok a párom 30.mi most leszünk egy évesek.de neki nincsennek volt feleségei meg gyerekei.nehéz ügy.én nem mennék bele.
2010. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

te jó ég 31éves férfi!!!Az nem férfi csak pedofil és gyerekeket is te fogod nevelni vagy csak a kukacát?

Komolyan nem értem a férfiakat , lassan ki halnak az igazi férfiak,miért akarnak 10-15ével fiatalabb kislányokat, félnek az igazi nőktől, hogy lehet egy kislánnyal járni vajon ő mit szólna ha lányával egy jóval idősebb férfi dugdosná.

2010. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Akár működhet is, de nem normális. Még te is gyerek vagy, akár milyen képed is van magadról. Pénzt keresni, gyereket nevelni tudsz?
2010. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
A lány az helyes megfogalmazás, ugyanis 17 évsen semmiképpen sem tekintendö Nönek. Viszont a férfi megfogalmazást, finoman szólva is durvánakl találom, ugyanis az az ember, az a "férfi", az az okádék patkány, aki 31 évesen, 17 éves lány fejét akarja elcsavarni, szerintem a társadalom legalja. Sajnálom a gyerekeket, mert ha lányok, akkor ez a pedofil megmozdulás késöbb, amikor elkezdenek Nöiesedni majd kihathat rájuk is.
2010. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha az én lányom közelébe merészkedne wgy ilyen kéjenc majom, ketépném a farkát, az biztos
2021. dec. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!