Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig mehetek el a 2. randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehetek el a 2. randin?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok,sajnos még elég tapasztalatlan...Nem olyan rég megismerkedtem egy lánnyal,és már találkoztunk is egyszer kb.2-3 hete...Most hétvégén lesz a 2.randink,és az lenne a kérdésem,hogy meddig mehetek el vele?Csók ilyesmi belefér,vagy már ikább kötelező?:)
2009. jan. 28. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem egyáltalán nem kötelező...és nem is biztos hogy belefér...érzi azt az ember hogy a lány akarja vagy nem...ha visszahuzodobb a csajszi lehet tolakodásnak venné....2 randi az semmi főleg ha elötte nm is ismertétek egymást..
2009. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Az első találka előtt ismertem meg "love.hu"-n,és azután MSN-en tartottuk a kapcsolatot...Szóval kb.1 hetes ismerkedésre találkoztunk először.

2009. jan. 28. 09:52
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Semmi sem kötelező, de gyakran megesik az első randis szex is. Jó tapasztalatok ^^
2009. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hat nincs altalanos szabaly, majd erzitek. En amikor megismertem az elso paromat 21 evesen, nalunk volt egy varazs az elso randin, mar akkor csokoloztunk, de nekunk a 2. randi rogton utana volt. Azota 2 ev telt el, fel eve gyutt elunk. Majd erzitek, hogy alakul a dolog, ha van egy ellenalhatatlan varazs, vonzalom es ugy erzed, nem venne tolakodasnak, meg is csokolhatod. Ha meg tul korainak erzed, akkor csak beszelgessetek, kiserd haza stb...nem kell sietni, de megegyszer hangsulyozom, majd probald kiolvasni a mozdulataibol, mit szeretne. Orulok, hogy vannak pozitiv peldak is az internetes tarskereses teren. SOk sikert.
2009. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyik barátnőm is ilyen netes társkeresőn ismerkedett... és elég sok msn es beszélgetés után taliztak..azt hiszem harmadik randin volt csók:D 4 hónapja járnak:) ugyh hajrá...
2009. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Minek csók amíg nem vagy belé szerelmes????
2009. jan. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! En is igy ismerkedtem meg a mostani parommal es mar egy eve egyutt vagyunk.Nem volt csok a masodik randin, talan 3. 4. kornyeken, eleg benanak tunt , nem tudtam vele mit kezdeni, meg a kezemet is alig merte megfogni, a vegen kiderult, csak nem merte, felt , hogy en nem akarom.Pedig Istenien csokol, hoyg miert volt ez ?

Egy masik ilyen randin , mar elso alkalommal volt csok,az sem volt rossz , a srac megsem kellett.

Jobb volt egy kis "titokzatossag".

Szerintem csak akkor csokold meg , ha erzed , hoyg o is akarja.Kozeledj ovatosan , ha nem akarja , ugyis elhuzza a fejet.

Ne izgulj , inkabb jojjon spontan es varj vele, mint gorcsolj es elbenazd!

2009. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az első randin megcsókoltam a páromat, aki mostmár a menyasszonyom. Ebből látható, hogy nem vette zokon a dolgot. :) Sőt, később el is mondta, hogy végig azon járt az esze, és szinte szuggerálta, hogy megtörténjen. Szerintem ha már megfogtad a kezét, búcsúzáskor adhatsz neki egy csókot.
2009. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigieket:)

Am pont a visszautasítástól tartok...Sőt! Inkább az utánalevő dolgoktól...Teszem azt nem fogadja még úgy a közeledésemet,és jönnek a kínos percek,stb...

2009. jan. 28. 13:23
 10/11 A kérdező kommentje:
Gyors segítséget kérek!Szombaton lesz a 2. randi,és végtelenül tehetetlen vagyok...Honnan érzem,hogy eljött a csók pillanata?Milyen jelzésekből szűrhetem ki,hogy arra vár,hogy megcsókoljam?
2009. jan. 30. 04:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!