Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Már nem bírom sokáig.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már nem bírom sokáig.

Figyelt kérdés
Beleszerettem a legjobb barátomba (fiú). Nem tudom ő mit érez, és hogy csak azért viselkedik néha velem furán, mert lány vagyok és nem azért, mert lenne mögötte valami. Mások szt hiszik járunk. Mivel osztálytársak vagyunk ezért minden nap találkozunk. Így ott minden percünket együtt töltjük, utána együtt ebédelünk, és van hogy utána még fel is megyek hozzá. Együtt szilvesztereztünk, és a haverja rámnyomult, de nem volt semmi komoly. Azóta másképp viselkedik velem. Valami megváltozott (szerintem jó irányba) közöttünk. Létezik, hogy kicsit féltékeny lett? Valahogy meg szeretném neki mondani, hogy nekem ez a dolog már túlmutat a barátságon. Szerintetek van értelme? Hogyan csináljam, mit mondjak? Félek az elutasításától, és jobban szeretném előtte tudni, hogy vonzódik e egyáltalán hozzám. Van erre valami mód?
2011. jan. 4. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Már bocsi első de mi az ,h osztálytárssal nem jó járni?

Sztem hülyeség ilyet kijelenteni,de persze azt sem lehet mondani,h tuti jó lesz.

Ez relatív. Van akinek jó ,van akinek rossz tapasztalata van.

Ha szereti egymást két ember,semmi probléma nem lehet belőle.

Mennyi van még hátra a suliból attól is függ persze.

Nekem amúgy működött. Mi egy évig voltunk osztálytársak majd 1,5 évig együtt. :)

2011. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves lehetsz, de mondjuk ez apró utalás:

mentem az utcán vagy valahova beültök és egyszer csak fogd meg a kezét... ha elrántja bocsi csak fázott a kezem, vagy megijedtél, többször nem fog előfordulni... Mondhatod ezt...

De ha nem rántja el és csak fogja ő is... akkor ... :)

rem segítettem :)

üdv

2011. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis trükkök vannak. Először is legyél vele pajkos. Mondjuk néztek valami magazint, láttok benne egy csókát, "nézd ugyanolyan a hasa, mint neked" és simizd meg. Vagy ha mond valami kedveset, akkor mond azt viccesen, hogy "beléd szeretek, ha tovább folytatod" stb. Legyél vele "szexuálisabb", de mindezt úgy, hogy azért tudd kimagyarázni, ha az neki nem tetszene.
2011. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!!
2011. jan. 10. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!