Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmem kórházban van, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmem kórházban van, és csak pénteken jön haza. Szörnyen hiányzik, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szinte mindennap szoktunk találkozni, és most kb 1 hétig nemfogunk. Péntekig beszélni sem tudunk. :( Mit tegyek, hogy ne hiányozzon ennyire? :(
2009. jan. 28. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress valamit, amivel le tudod magad foglalni és masztizz.
2009. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mért nem látogatod meg???
2009. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Latogasd meg,hivd fel esetleg vegyel elo egy kepet rolla es nezegessed
2009. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert az anyja azt mondta, hogy senkisem mehet be rajta kívűl.. :(
2009. jan. 28. 17:34
 5/9 A kérdező kommentje:
nem tudom felhívni, mert azt mondta, hogy nem tud beszélni :(
2009. jan. 28. 17:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
na az tök mindegy mit mond anyuka.ha van lätogatasi idö akkor mehetsz.valoszinü anyuka nem akarja hogy menj.de hivd fel a korhäzat.ök majd meg mondjäk,hogy mit tehetsz es mit nem.anyukät meg szaaaaaaa-----d le.biztos nagyon kedves anyos ha ezeket mondja.ha a baratnöd nem akarja hogy felvlägositast adjon a korhäz..akkor azt iräsban tette,es a korhäz nem ad akkor felvilägositast az ällapotärol sem..sok sikert.es legy erös
2009. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Komoj a betegsege?Mert maskebb tudna beszelni..nekem a baratom 2 napja korhazba van es majdnem ejjel nappal vele vagyok mert nem szeret korhazba lenni:)
2009. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok, egyébként ma volt orrsövény műtéte. :) de tényleg nagyon köszönöm :)
2009. jan. 28. 17:41
 9/9 anonim ***** válasza:
egyutt erzek veled mert nekem is tobb mint ket hete van a korhazba csak nalam nagyobb baj van mert memoria vesztessel vittek be ejjel fel kelt es ossze esett es az agy oldalaba bele vagta a fejet nem is emlekezik ream pedig 15 nap eltelt nem akarom elvesziteni
2009. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!