Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya dolog álmában megszexel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya dolog álmában megszexelni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nem csináltam még ilyet, csak eljátszottam a gondolattal.

Szerintetek hogy reagálna?


2011. jan. 5. 14:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

ha a baratnod es szeretitek egymas akkor zerintem nem !!

es ha jol fogja fel még élvezni is fogja!§


DE én inkaab ébresztésnek alkalmaznáám :D ;)

2011. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered.. :)

Szerintem jó ötlet, én épp nem tudom hogy kérjem meg erre a barátomat, hogy komolyan is vegye.. :)

2011. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Én imádom, mikor a barátom álmában rám veti magát :D A legviccesebb az egészben, hogy nem is szokott rá emlékezni, hogy mit művelt, hogy Ő kezd el nyalni-falni (olyan vadul, ahogy nem álmában sosem szokott), meg taperálni, meg próbálja bedugdosni, meg magára húz, onnantól emlékszik, hogy én már felül vagyok, és mindig azt mondja, nem is Ő volt, hanem én másztam rá (szóval Ő konkrétan álmában csinálja, nem pedig szándékosan, de lényeg ugyanaz:D) :D Nagyon szeretem, mikor ilyet csinál, mert amúgy nem túl "nagy" az étvágya, majdnem mindig nekem "kell" rámásznom, ha szexelni akarok. Különösen olyankor esik jól, mikor elalvás előtt nem csináltuk, mert nagyon fáradt, vagy ha aznap csináltuk már egyszer (mert amúgy sosincs kedve többször csinálni egy nap). Szerintem ha a barátnőd nem az a fajta, aki nyafog néha, hogy most nincs kedve, hanem bármikor szívesen szexel, akkor örülni fog és szívesen benne lesz a dologban :) 20/L
2011. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Funktasztikus ***** válasza:
100%
de bolond vagyxXDD megszexelni ..xDde am próbáld ki:Dazé gondolom h te örünél neki ha orállal ébresztene:)
2011. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Rendesfiú/19 ***** válasza:
65%
Kedves 20/L ismét egy huncut hozzászólást láttam tőled;):P
2011. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon örülök ezeknek a válaszoknak, de azért van egy kis bökkenő, ő tényleg az a nyafogós fajta, szerintetek?
2011. jan. 5. 14:36
 7/11 Fülünyúl ***** válasza:

Mitől lenne csúnya dolog? Úgyis felébred. Ha meg morog hogy felkeltetted, hát azt embere válogatja.


Én is szerettem, mikor a barátom éjjel betámadott, de van hogy olyan oltári hullafáradt az ember, hogy inkább kipihenné magát.


29/L

2011. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy veszekedést megér.. :)

Mi bajod lehet belőle? Max nyafog, akkor meg jöhet az erőszakolós játék.. :) vicceltem :) Nekem tetszene :)

Ne hagyd ki, különben sose tudod, hogy szereti-e az ilyet :)


22/L

2011. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg kipróbálod, és ha nem vevő rá, akkor békén hagyod :) Nálunk a barátom a "nyafogós" fajta (azért nem olyan durván, de többször mondta Ő, hogy most nincs kedve, míg én még sosem mondtam 3 év alatt...), egyszer mikor elaludt az ágyamon, mert hullafáradt volt (én tanultam), odamentem és elkezdtem szájjal kényeztetni- csak a végére ébredt fel, de nagyon tetszett neki. Máskor meg volt, hogy az éjszaka közepén ébredtem fel és akartam ilyesmit csinálni, volt, hogy eltolt onnan, és volt, hogy hagyta... Viszont mostanában Ő csinál egyre többször ilyet (ahogy le is írtam feljebb), aminek nagyon örülök :D

Szerintem olyankor próbálkozz meg vele, mikor már régen nem csináltátok, esetleg ha előtte este neki lenne kedve, akkor kivételesen Te mondj nemet valamire hivatkozva, és ezek után próbálkozz be éjjel :) Szóval ne olyankor, mikor amúgy is azt mondta, hogy fáradt/ fáj a feje stb, hanem mikor tudod, hogy neki is volt/ van kedve. :)

2011. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én lecsapnálak, mint a taxiórát, az tuti :D
2011. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!