Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Eggyütt maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Eggyütt maradnátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Együtt maradnátok egy olyan pasival,aki mindent megtesz értetek,nagyon szeret és tudnátok,hogy mellette nem szenvednétek,egyébként jól megvagytok már elég régóta, de ti nem vagytok belé szerelmesek?
2011. jan. 7. 11:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább át kéne gondolni,mi a szerelem valójában..rózsaszín köd, izgalom, újdonság..a szeretetnél azonban nincs nagyobb dolog a világon, amikor egy ember mindent megtesz a másikért.

Egy ilyen kapcsolatból is lehet szerelem, csak változtatni kell rajta és meglátni az értéket.

2011. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha kifogsz egy olyat akinek a pénz a lényeg veledmarad bár ugy is megcsal a normálisabja meg nem maradna veled
2011. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Ez mind nagyon szép és jó, de ha nem lennék bele szerelmes akkor mit ér az egész? Valószínüleg megválnék tőle, hiszen én csak barátságba lennék vele, ő meg többet akarna és így ő csak szenvedne, nekem meg lelkiismeret furdalásom lenne. Nem tudnék olyannal élni, akit nem szeretek...
2011. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
én a lány vagyok
2011. jan. 7. 11:26
 5/16 A kérdező kommentje:
de a szerelem úgyis elmúlik később,nem?
2011. jan. 7. 11:27
 6/16 A kérdező kommentje:
utolsó,hány éves vagy?
2011. jan. 7. 11:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy idő után a szerelem úgyis elmúlik. Legalábbis az az őrjítő rózsaszín mámor átalakul valami bensőségesebb dologgá akár észrevétlenül is. Persze, hogy vele maradnék, hiszen ezek alapján boldog lehetek. Mondjuk írtad, hogy az egyik fél egyáltalán nem is szerelmes..hát így nem tudom. Ha nem is tudok beleszeretni az illetőbe, akkor nincs is mi átalakuljon. Persze akkor is lehet boldog az ember. De milyen jó is visszagondolni sok-sok év után, hogy milyen volt az elején...
2011. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha rám gondolsz (11:26-os válaszoló), akkor 20 éves.

Mellesleg, az igaz, hogy átalakul a szerelem szeretetté. De ha soha nem is volt szerelem, akkor mi alakuljon át? Az emlékek meg maradnak a boldog együtt töltött időkről...

2011. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen rád gondoltam :)

Hát,szeretet az van,de szerelem nem is volt soha azt hiszem.

2011. jan. 7. 11:46
 10/16 anonim ***** válasza:
nem. átverés a fiúval szemben, még akkor is, ha az elhagyása megbántaná.
2011. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!