Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz mindenki borulátóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz mindenki borulátóan a jövőbe? Folyton azt hallom mindenkitől, hogy korán sem biztos, hogy a mostani párom lesz a férjem.

Figyelt kérdés

Fiatalok, öregek mindenki kátelkedve néz, mikor magabiztosan állitom, hogy nekem a mostani párom lesz a férjem...Ha nincs velem nem vagyok egész...bármit megadnék érte, és tudom, hogy ő is bármit megtenne...könnybe lábbad a szemem, ha arra gondolok, jövőtől csak 2-3 hetente láthatom..."halott volt" mikor kéthetet nélkülem kellett töltsön egy tengerparton...kitartott mellettem mikor senki más nem volt velem...elviseli ha hisztis vagyok, olyankor csak magához szorit és elmondja mit érez irántam...megvigasztal ha sirok, örvend ha jókedvem van. elviseli ha borzalmasan énekelek, azt ha egyfolytában nevetek.

Másfél éve minden nap találkoztunk, és semmi unalmas nem történt még velünk...éltünk át szörnyű dolgokat, de szoritottuk egymás kezét...mindenki hülyének néz, ha eljegyzésről beszélünk, pedig én nagyon komolyan gondolom...mindent együtt tervezünk, mégis sokan ferdén néznek hogy ááááááááááh,,,,,

Miért van abbyi pesszimista, bprulátó ember? Miért nem örvendünk inkább annak ami van, és miért nem hisznek az álmaikban?


2009. jan. 29. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit irigykedve olvastam a soraid. Sajnos nekem még nem adatott meg ez a szerencse :(

Higgyetek egymásban és szeressétek egymást! Ne foglalkozzatok a többiekkel! Élvezzetek ki minden együtt töltött percet!

Azért ennyire hitetlenek, mert ritka az ilyen sajnos. Majd a jövőben kiderül, kinek lesz igaza.

2009. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) remélem, azért idővel Neked is sikerül párt találni:)
2009. jan. 29. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a távkapcsolatosdi jövőre, változtathat a dolgokon :$


De mindenképp pozitívan kell a dolgokhoz állnotok. A körülöttetek lévő borúlátó emberekkel nem kell foglalkozni, nekik ez a dolguk :) Örülj annak, ami van, és higgy az álmaidban :D Ha baj lesz, úgyse rögtön pofára esel, lesznek jelek, addig meg minek aggódni. (És akkor is lehet javítani a dolgokon)

2009. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Lassan 6 éve vagyunk együtt a Szerelmemmel és ez egy nagyon nagy szerelem :) Ő a nagy Ő-m és neki is én. :) Persze én is ugyanezeket hallgattam/hallgatom, amiket Te. Egy a lényeg: áll ki a magad igazáért! Ne hagyd, hogy befolyásoljanak vagy elbizonytalanítsanak! Bízz magadban, a párodban és a szerelmetek erejében! Ja és tegyél meg mindent a kapcsolatotokért, és az álmaidért, a közös álmaitokért!

Hogy a kérdésre válaszoljak: Azért olyan borúlátóak, mert "sokat tapasztaltnak" érzik magukat a koruknál fogva. Ha valami probléma van, és pl. elmondod, akkor le fogják írni a kapcsolatot, mert lehet, hogy nekik is volt hasonló élményük, ami sebet hagyott bennük, mert ők nem tudták ezt megbeszélni, átvészelni a párjukkal.

Azt hiszik, hogy minden nagy szerelem elmúlik előbb-utóbb. DE NEM! Csak hinni kéne benne, csak kommunikálni kéne (ez nagyon sok kapcsolat hiányossága, hogy nem beszélik meg a problémákat!)és szeretni, kedvesnek lenni azzal, akit szeretünk, és mindent megbeszélni! Szerintem...

Én hiszek benne, hogy a Szerelmemmel összeházasodunk, boldogok leszünk, hogy leélünk egy életet együtt úgy, hogy öregkorunkban is mikor sétálunk az utcán, még mindig fogjuk egymás kezét és még mindig szeretjük egymást. És ezt bárkinek elmondom, nem érdekel, ha kinevet vagy kigúnyol. Lelki szegény emberek az ilyenek, nem kell foglalkozni velük. Azt kívánom neked és a párodnak, hogy legyetek nagyon boldogok, és álljatok ki a magatok igaza mellett! Csak pozitívan!!!!! :)

21(L)

2009. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Mert sokan csalódtak már, vagy csak szimplán képtelenek elképzelni, hogy elkötelezve is boldogan élni. Átérzem a kérdésedet, pár éve mi is hasonló cipőbán jártunk még a férjemmel, amikor még csak készültünk a házasságra. Egy gimnáziumi tanárom pl. le akart beszélni, de egy óra vita után meggyőztem.

Azt viszont valóban nem szabad elfelejteni, hogy a jó házasságért dolgozni kell, a rózsaszín köd is elmúlik, de azért vissza-vissza lehet, és kell is csempészni. A közös életre pedig lelkiekben is készülni kell, addig pedig semmiképpen se házasodjatok, amíg nem veszekedtetek egy jót. Akkor derül ki, mennyire is édes az édes, ill., hogy 40 év múlva, pocakosan, morgósan is fogod tudni szeretni.

Egyébként pedig én is csak azt tudom javasolni, amit a többiek, hogy ragaszkodjatok egymáshoz, és mutassatok jó példát a vlágnak, hátha mernek mások is optimisták lenni! (Körülöttünk pl. egész sok barátunk hozzáállása változott meg fokozatosan, ahogy észrevettem :) ) Jó látni, hogy vannak még őszintén egymásba feletkezi merő párok! :)

2009. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem borúlátás, valószínűleg statisztikailag korrekt, nagyon kevés kapcsolat tart örökké, és erre próbálják felhívni a figyelmed, nehogy csalódj. El kéne fogadnod, hogy kivételes a helyzetetek, ha tényleg olyan, ahogy leírtad, és ha ilyen is marad! Szerintem ez nem olyan rossz gondolat amúgy:) Gratulálok! Mellesleg én is pontosan ugyanígy érzek a párommal, tudom, hogy vele szeretném leélni az életem, de azt is tudom, hogy ez még változhat, és nem biztos, hogy rossz lesz, lehet, hogy leszek még ilyen szerelmes, bármilyen valószínűtlennek tűnik is most. A lényeg, hogy a jövőn kár gondolkodni, de ha jól esik, ábrándozz csak, én is szoktam.:)
2009. jan. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ahhhhhhhh jó hallani, h még és lesznek ilyen kapcsolatok, én is ilyet szeretnék egyszer

a véleményem h azért mondják amit mondanak mert nem hisznek bennetek vagy irigykednek, v tényleg szimplán pesszimisták, de ez csak rajtatok múlik és nem rajtuk uh én azt mondom sok boldogságot :D

2009. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

azért mert általában ezt 14-18 év között mondják. "oh tuti együtt leszünk ő lesz a férjem uhh de szeretjük egymást" két év múlva meg: "uh de szerettem azt hiszem ő lesz a férjem, milyen hü hü lye voltam.

lehet hogy ugy lesz, lehet hogy nem. a dolgok megromolhatnak. semmit sem leeht biztosra állitani. és az eséj mindig mindenre megvan.

2009. jan. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, engem is hülyének néztek mikor érettségin már gyűrű volt az ujjamon...

Ne törődj senkivel! A mai világban elég érdekesek a normák, ezért van sok megkeseredett ember...Sajnos:(

A lényeg h ti komolyan gondoljátok és kitartotok egymás mellett:) Sok boldogságot nektek:)


(ja,azóta már boldog feleség vagyok:D)

2009. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket, nagyon jól kimeritettétek azt, amire gondoltam
2009. jan. 30. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!