Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok az ex-embe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az ex-embe, felejtsem el vagy adjam tudtára, hogy nem közömbös? Részletek lent.

Figyelt kérdés

ő 27/F én 20/L. véget vetettem a kapcsolatnak, mert másfél hónap után se láttam rajta változást, úgy értem nem igényelte azt, hogy minden nap beszéljünk, és ha ez másfél hónap alatt nem alakult ki, úgy gondoltam azután se fog. A maga módján megszeretett, de nem alakult ki több, ezt meg is beszéltük így békében elváltunk. Nem gondolom, hogy csak szexre kellettem neki, ugyanis nem voltunk sokszor együtt (4-5 alkalom). December elején lett vége (ha egyáltalán lehet azt mondani, hogy elkezdődött bármi is). Gondoltam nem lesz nehéz elfelejteni, elvégre csak másfél hónap volt az egész, de arra nem számítottam, hogy nem fogom tudni kiverni a fejemből... egyszer beszéltünk, újévkor írt üzenetet,de csak boldog új évet kívánt, egyébként nem beszéltünk.

helyes, de nem a legjobb pasi akit ismerek, mégis őt látom a világ leghelyesebb pasijának, tele van hibákkal de nekem ő tökéletes, egy szóval: szeretem. nem is igazán értem, miért nem kellettem neki, minden beképzeltség nélkül a volt barátnői közül külsőleg én vagyok a legszebb, okos is vagyok (de nem okoskodó, mindig mondta, h mennyire tetszik neki,h 20évesen ilyen értelmes vagyok és ilyen tartás van bennem stb). szóval nem értem.... gondolom nem voltam izgalmas na mind1, a kérdésem, hogy mit tegyek? értsem meg,h nem kellettem neki, vagy lépjek? és ha lépjek, akkor mit tanácsoltok, hogyan?

kérlek csak értelmes válaszokat írjatok!


2011. jan. 9. 21:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Neked is nagyon köszönöm a választ!!!:)


Megpróbálok tovább lépni és elfelejteni őt, és hiszem, hogy rám is rám talál a boldogság:)


köszönöm nektek még egyszer!

2011. jan. 9. 22:58
 12/18 A kérdező kommentje:
1. kommentelő! Teljesen igazad van....
2011. jan. 9. 23:01
 13/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm:)

Sok sikert bárhogyis döntesz!

2011. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

26/f vagyok és fel akartalak először csípni de meggondoltam magam, nem lehet hogy ha megbeszélitek akkor mégis kiderül hogy ő is szeret csak nem olyan látványosan valami okból kifolyólag? Én ha magamból indulok ki, akkor azt mondom igazából a volt barátnőmmel töltött 1 évből úgy a második felére teszem azt az időpontot, amikor számomra is egyértelmű lett hogy bizony szeretem és kell nekem, sajnos kiderült hogy ő is az első felében több figyelmet várt volna el és hogy többet beszéljünk akkor is ha otthon van (meghívni magához mondjuk nem hívott) , ezek után együtt voltunk még félévet úgy hogy én odavoltam érte ő meg már nem, és nem is vettem észre csak mikor már nagyon egyértelmű lett, (valaki más megtetszhetett neki), de ő egy szóval sem mondta mit érez csak már semmit nem csináltunk, ezek után szakítottunk elég faramucin a szülinapja után és aztán úgy költözött el tőlem hogy azt se mondta el, utólag derült ki, (indok hogy én se mondtam hogy leveszem őt facebookról hogy kivel vagyok párkapcsolatban neki sose voltam fenn mert hogy minek nem számít, pedig ezt 2 héttel a szakítás után tettem csak meg) szóval ő szakított velem, én minden nap minden percben fel akarom hívni de ő egyáltalán nem keres engem, ha felhívnám sem venném biztosra hogy fel is veszi, de ha felveszi is mit tudok mondani. Karácsonyt meg Újévet én is kívántam neki, arra se volt egy válasza se, ezt én úgy vettem nem akar semmit.

Most azt akarom kihozni hogy itt te szakítottál és nem a srác, ha nem beszélitek meg világosan akkor csak magadat fogod őrölni mindvégig, közben meg ő úgy gondolhatja nem csinált semmit miért neki keljen téged keresni, könnyebb elfelejteni valakit ha nem keressük vele a kapcsolatot.

2011. jan. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon köszönöm a tartalmas, értelmes választ! Nem voltam elég konkrét, szakításkor ezt mind megbeszéltük! Ő mondta, hogy nem igényli a sűrűbb kapcsolattartást és nem tudja, hogy ez mért nem alakult ki benne... jött azzal a hülye szöveggel, hogy nehogy magamra vegyem, szép és okos vagyok, a hiba benne van, szal megfutotta a kötelező kört, amit ilyenkor "illik"(?) elmondani és a döntés annyiban állt rajtam, hogy ha én elfogadom ezt a helyzetet és mehet a folytatás, akkor ő benne van... de az önérzetem nem engedte, így döntöttem amellett, hogy legyen vége annak ellenére, hogy kettőnk közül én akartam őt, nem ő engem! Kb egy hónap múlva találkozni fogunk egy buliban, úgy döntöttem addig kivárok. Ha jön valaki más, nem fogom elküldeni, viszont ha nem, akkor úgyis látni fogom rajta, hogy reagál a találkozáskor... (annyira várom....:D december eleje óta erre a bulira megy a visszaszámlálás!:D)


Nagyon sajnálom, hogy így alakult a lánnyal! Valószínű most így szakítás után, ahogy mérlegel és visszagondol a kapcsolatotokra, haragszik rád, azért nem válaszol. Valószínűleg az oka nem az, hogy szándékosan megbántottad, hanem mért nem tudtad akkor szeretni őt, amikor ő is odáig volt érted. Kár, hogy az érzelmeket nem lehet irányítani. Mikor szakítottatok? Az együtt töltött 1 év megérne annyit, hogy leüljetek még egyszer átbeszélni, viszont ha nem reagál az üzenetre úgy elég nehéz. Nem tudod úgy intézni, hogy "véletlen" összetalálkozzatok?

Sokat elárul egy lányról ez a "kapcsolatban" dolog kiírása.

2011. jan. 11. 19:30
 16/18 anonim ***** válasza:

előbbi 26 éves fiú vagyok

Hát a te eseted annyiban más hogy ti még nem voltatok úgy együtt mint mi, nálatok ki sem alakult az ami nálunk elveszhetett, kár hogy nem engedélyezted az emailküldést szívesen írtam volna hogy felvegyem veled a kapcsolatot, ha más nem mivel hasonszőrűek vagyunk kisírtam volna magamat a válladon... :D

2011. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

ez az, hogy nálunk semmi nem volt.....:D ezért rosszabb a te eseted, na az a tényleg fájdalom...

ment neked egy email:)

2011. jan. 11. 22:56
 18/18 prémium válasza:
A tapasztalat mondatja velem, hogy semmi értelme mert hamarosan megint szakítás lesz a vége! Felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó!
2012. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!