Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek így értelme? Távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így értelme? Távkapcsolat, féltékenység.

Figyelt kérdés

Sziazstok.

Az a helyzet,hogy a barátommal több mint 7 hónapja együtt vagyunk,szeretjük egymást...érzelmi szintem ilyen téren nincsnek gondok...


Hetente általában péntektől-vasárnapig vagyunk együtt,és ez az idő nagyon jól telik:)

Viszont a hétköznapokat külön tültjük.mivel mindkettőnk közép sulis és más városban tanulunk( az előtt pár hónappal költöztünk el mielőtt megismertük volna egymást:/)a hétköznapok miatt elég sok a féltékenykedés részemről is és részéről is...ha egymás nélkül megyünk el bulizni folyamatosan hivogat,hogy milyen a buli,mikor megyek haza stb...Szeretném folyatni ezt a kapcsolatot,mert nagyon szeretem ezt a fiút...szerintetek van értelme???15/L 18/F


2011. jan. 10. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkül megette a fene az egészet.Tettek úgy féltékennyé, ilyen távkapcsolat dologban, hogy úgy reagáltam rá, hogy totálisan leszartam, kivel, mikor, meddig van..És ha én leszarom, elvárom, hogy a másik fél se féltékenykedjen, mert akkor nyitott az ajtó..(teszem hozzá alaptalan féltékenykedésről van szó).Azt tanácsolom beszéljétek meg és találjatok egy olyan optimális megoldást, ami után egyikőtök sem lesz féltékeny.
2011. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat:)
2011. jan. 10. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:

ezért rossz a távkapcsi, mert nincs szeretkezés, nincs csók, és az embernek az hiányzik, az érzelem, és ha így egymástól nem kaphatjátok meg, lehet hogy ha nem is keres más nőt, de beleszerethet valakibe

ahogy te is

nem igazi kapcsi a hosszas távkapcsi, ha nem nagyon találkoztok közbe

2011. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!