Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy újra barátok legyünk legalább?

Figyelt kérdés

azt osztálytársammal jártunk, nagyon szorosan egymáshoz kötödtünk, és sok élményünk volt együtt..de az új évet azzal kezdtük h elkezdtünk veszekedni. A veszekedés 2 napig tartott..sajnos nagyon beszólogatunk egymásnak, és így ő úgy gondolta h vége.Most a suliba csak szidjuk egymást, egymásra tudunk nézni.

Mégis nekem fáj h már nem vagyunk együtt..most is nagyon szeretem, de olyan mondon megbántott h hiába szeretem mégse tudnék újra vele lenni. Mit tegyek? :(:( nagyon bánt h nem ért meg..és csak azt írja h "repedjek le"

(pedig ő tényleg nem volt még soha ilyen) :(

Tegnap is beszéltünk akkor nagyon rossz állapotba volt mert elhunyt a nagypapája..és ezt a fájdalmat rajtam vezette ki mert idézem : " csicska vagy..kopj le "

Suliba nem mer ilyeneket nekem mondani..de írásba minden meg mer csinálni..

Mit tegyek?? kértem tőle bocsánatot..de semmmi=(

ez nem mehett így tovább még 3 évünk van a suliiba..nem fogom kibírnii :'(


2011. jan. 11. 16:14
 1/3 A kérdező kommentje:
*egymásra se tudunk nézni
2011. jan. 11. 16:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ferde estét csapj. És nézz más lányok után is. De ne azon az estén. Egy idő után jön valaki aki újra meg fog érinteni belül. 18F
2011. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jaahm..am bocs nem írtam h lány vagyook XĐ

háát..rem..kösziii am

2011. jan. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!