Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi társaim mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van barátnöm,de sokat veszekszünk,mert minden apróságon felkapj a vizet! És van egy lány akinek sokat köszönhetek,neki is van barátja de sokkal jobban megért engem és kezdem őt nagyon is kedvelni! Kicsit csendes vagyis nem mindig és pont ez tetszik benne hogy tudja mikor kell kiállni az igazáért vagy akár a barátaiért! Szerintem szép lány és a kedveségével is nagyon megfogott,de nem tudom mit csináljak.Nem akarok két kapcsolatot tönkre tenni..deeee

[link]

[link]


2011. jan. 16. 19:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Semmi gond!! :) Én jót nevettem!! Kösz! Szóval azt mondjátok most maradjon minden így ahogy van?
2011. jan. 16. 20:40
 12/17 anonim ***** válasza:
A bal oldali Bea asszony, a jobb oldali meg régen megvolt.
2011. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Ööö! :O Bocsi kedves kérdező! Meg kérdezhetem hogy honnan ismered ezt a lányt?
2011. jan. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A haverok meg ismerösök által felöl,és nap mint nap találkozunk,csak nem mindig beszélünk!
2011. jan. 17. 19:07
 15/17 anonim válasza:

Haver!

Én azt mondom ne add fel!Hasonló helyzetben volttam én is a barátnömmel féléve voltunk együt amikor megismertem egy másik lányt aki számomra fontosabbá vált mint a barátnöm,de én sem tudttam lépni mert neki is volt barátja! Aztán én másfélévig együt volttam a csajommmal,de szakítotunk,közben a másik lány együtt volt a párjával! Nem akarttam szét furni őke! Csak taktikázz! Ha bele gondolsz a lányok úgyis ahoz vonzodnak akik oda fifgyelnek rájuk meg segítenek nekik és t eírtad hogy nem fényes a kapcsolata akor meg vesd be magad és állj mellete ha van valam gondja vagy ha csak lelki támasz kell neki.Ő ezt értékeli egy idő után majd meglátod! Most együtt vagyok azzal a lánnyal,mert szakított a barátjával! Érd el te is a célod! HAJRÁ!

2011. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Hali! Megkérdezhetem hogy hol találkozol ezzel a lánnyal?

Te hány éves vagy?

2011. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Reggelente szokttam látni.Néha déután is.

26

2011. jan. 19. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!