Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19-20 éves fiúk! Tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20 éves fiúk! Tényleg nem gondolkoztok hosszútávú, komoly kapcsolatban?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, a barátom 20.

7 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem, és érzem, hogy ő is szeret. Minden szép és jó, még egyszer sem veszekedtünk, mindent megbeszélünk, a szexuális életünk is rendben van... szóval minden oké.


A múltkor azonban az egyetemen egy órán szóba kerültek a fiatalkori párkapcsolatok, korai házasságok, meg hasonló témák. 19-20 éves fiú csoporttársaim egytől egyig állították, hogy 25 éves korukig nem szabad komolyan tervezni, mert "úgysem maradnak együtt" a párok, a fiatal srácok "szexuális étvágya nagyon nagy, egy állandó partner nem elég", "egy-két évig működhet, de aztán unalmassá válik a lány és új terep után néznek", "jó az, ha több lánnyal is kipróbáljuk, így legalább lesz tapasztalatunk".

Ilyen, és ehhez hasonló vélemények hangzottak el, és arra a kérdésre, hogy el tudják-e képzelni, hogy a 19-20 évesen megismert barátnőt vezessék az oltár elé, egyikük sem válaszolt igennel. (Azt nem tudom, hogy hányak volt közülük éppen akkor barátnője.)


Azóta ez a gondolat nem hagy nyugodni, és folyton az jár a fejemben, hogy vajon hónapokon belül az én barátom is "megun", "új kalandokra vágyik", "szeretné kiélné magát?" Sok tapasztalata még nincs különböző lányok terén, én vagyok a második akivel lefeküdt, de az előző kapcsolatában nem sokszor jutottak el a szexig.

Ráadásul volt egyszer egy beszélgetésünk, pár héttel azelőtt, mielőtt összejöttünk. A házasság előtti szexről szólt (mert egyik ismerősünkről akkor tudtuk meg, hogy olyan vallásos, hogy csak a férjével kívánja majd elveszíteni), és barátom azt mondta, hogy azért hülyeség az ilyen, mert akkor egész életében csak egy partnerrel szexel, nem tudja kitapasztalni mi a jó neki, kell több kapcsolat hogy az ember tudja, melyik partner igazán jó...


Mióta hallottam órán a fiúk véleményét, azóta ez a régi párbeszédünk is gyakran eszembe jut, és sokszor rámtör az aggódás, hogy a barátom mikor dönt úgy, hogy kell még a tapasztalat máshonnan is, és szakít...?


Persze nem azt mondom, hogy biztosan ő lesz a férjem, tudom hogy ritka hogy valaki ilyen fiatalon ismeri meg élete párját, én sem tervezek még házasságot meg ilyesmiket 7 hónap után, csak azért jó lenne tudni, hogy a barátom közben nem azon gondolkozik, hogy mikor kéne dobbantani innen...


Fiúk! Mi a véleményetek erről?


2011. jan. 18. 13:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

14:56

Köszönöm (: Örülök, hogy nem vagyok egyedül :D Sok bulldogságot nektek, és kitartás eme hülye világban!

Mintha csak én mondtam volna, amit a párod :D Az én baráti társaságomban sok lány van, mégis elképzelhetetlennek tartom, hogy bármelyikkel lenne valami, mivel van barátnőm, és pontosan olyan, mint amilyenre vágytam, tehát semmi okom nincs "lecserélni". Igazából talán ez a lényege, hogy ne alkudjon meg az ember egy közepessel, hanem keressen olyat, aki megfelel az elvárásainak (persze főleg belsőre értem, és nem irreális elvárásokra), és akkor nem lesz motivációja mást keresni. Csakhát manapság már ha két ember szimpi egymásnak már összejövögetnek...

2011. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A Te párod is szerencsés:)

Köszi a jó kívánságokat, remélem, hogy nem kell csalódjak:D

Neked is egy hozzád illő lányt kívánok:)

2011. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!