Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még várnom, reménykednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még várnom, reménykednem?

Figyelt kérdés
Párommal kb másfél éve vagyunk együtt. Még nem vált el, de feleségétől külön élnek. Kiderült, hogy a felesége még mindig nem tud rólam, emiatt - megint - összevesztünk. Azzal érvel, hogy engem akar ezzel védeni. Vélemények, érdemes még várnom, kitartanom? Ffiak válaszát várom inkább.
2011. jan. 18. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb lezárjuk az előző kapcsolatot és utána kezdünk újba. Ez így necces. Megalázó rád nézve, és ha szeretünk valakit nem alázzuk meg...
2011. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
annyira hisztis vagy, szegény pasi.
2011. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem feltétlenül megalázó.


Mikor megismertem a férjemet,akkor ő még együtt volt a volt feleségével,de súlyos gondjaik voltak.Rendszeresen nálam aludt,hétvégente is gyakran eljött.Azt hogy szeretője van a vak is láthatta,de ő nem akarta elfogadni pedig ezt az egészet tényleg csak saját magának köszönhette!Már korábban is voltak szeretői,de mikor engem megismert akkor úgy döntött,hogy mostmár tényleg lép és bejelentette a feleségének,hogy válni akar.Eljött otthonról és egyértelművé vált,hogy van valakije.A férjem a válás során a lehető legjobb vagyonmegosztást akarta elérni,tényleg ennél kedvezőbbet nem is lehetett volna,de a feleségének ez nem volt elég.Teljesen bekattant és ki akarta forgatni mindenéből a férjemet,emellett a gyerekeket is ellenem hangolta.


Végül a feleség lehiggadt,belátta,hogy a házasság már nem megmenthető és az sem megoldás,ha el akar venni mindent.A válás szépen lezajlott ezek után,engem pedig rá 1 évre elvett feleségül.5 év telt el,azóta van egy gyönyörű kislányunk és az ő gyerekei is megszerettek engem.


Lehet,hogy a párod pont az efféle lehetőségek miatt fél egy kicsit.


Ennek ellenére nem gondolom,hogy szüneteltetnetek kéne a kapcsolatotokat,mert arra van szüksége,hogy mellette legyél!:) Eddig nem buktatok le,ezekután se fogtok,másrészről pedig még ha tudná a feleség se akarná elfogadni ezt.


Én például egyszerűen nem tudtam felfogni,hogy nem vette észre a volt felesége..Éveken át csalta őt,csak a gyerekek miatt nem akart válni,és ezt nem akarta észrevenni.


Tehát maradj csak a párod mellett,és ha majd szépen lezajlott a válás utána hidd el,fel fog vállalni téged.Sok boldogságot kívánok!:)

2011. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi már elváltunk, az utolsó csepp a pohárban a férjem barátnője volt. Ő sem vállalta fel soha, hogy van valakije, mostmár lassan egy éve, hogy "legális" a kapcsolatuk, de még mindig rejtegeti a barátnőjét. Pedig sose hisztiztem miatta, nem forgattam ki a vagyonából, nem mentem el ordítani a csajhoz, szóval őt sem kellene tőlem védeni. Én néha már sajnálom a barátnőjét, mert sz*r lehet ezzel a tudattal élni, hogy nem vállalnak fel..
2011. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, miért nem mondja el a feleségének, de csak annyit mond, hogy engem akar védeni. Holott a feleségnek is van barátja, csak persze ez is le van tagadva, a gyerek meg olvassa a szerelmes sms-eket a telefonján...

Úgyhogy ezért nem értem..

Aki volt már ilyen helyzetben, tudja, mit érzek. az, hogy mi lesz a végkimenetele ennek az egésznek, azt senki nem tudja..

2011. jan. 18. 21:51
 16/17 anonim válasza:
73%
de hülye vagy miért lenne hisztis amikor a pasi játcik vele
2011. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az is elképzelhető, hogy igazat mond. Ismerek olyan nőket, akik hiába lépnek túl az előző kapcsolatukon, mégis zavarja, ha az exe más nővel van, és ilyenkor bármire képesek. Tapasztalat.. engem is el akartak marni a páromtól, ezért próbáltuk előtte nem mutatni. Sajnos az a nő annyira idegbeteg volt, hogy majdnem a torkomnak ugrott, pedig már 3 éve szakítottak.. Szerintem legyél egy kis türelemmel. Nem véletlenül töltött veled már el ennyi időt. 21/L
2011. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!