Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PASIK! Miert tudtok annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK! Miert tudtok annyira kiakadni ha elmarad a beigert szexparti?

Figyelt kérdés
miert tudtok annyira kiakadni?es miert nem lehet megerteni a parotokat?
2010. okt. 24. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ígéret szép szó ha betartják úgy jó
2010. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De bármi közbejöhet.
2010. okt. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mit takar a szexparti?
2010. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igen, igeret szep szo.... stb de ha valami nem elorelatott dolog kozbe jon , azt miert nem lehet megerteni?
2010. okt. 24. 19:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Meg lehet érteni, de attól az még egy csalódás marad, ami szomorú dolog. Azért azt ne várd, hogy tapsikoljon.
2010. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem varom hogy tapsikoljon, de kolcsonos megertes nelkul hova jut egy par?en is megertek sok mindent, o miert nem tud megerteni ha faradt vagyok mert egesz nap a konyhaban robotoltam mert vendegek jottek?
2010. okt. 24. 20:20
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért nem tud Ő megérteni. Nem lehet, hogy ezt inkább tőle kéne kérdezned?
2010. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nálatok ez hogy működik, de az én párom mindig megérti ha épp nincs kedvem hozzá. Szerintem aki ezen besértődik vagy nem érti meg, az bunkó. De ne általánosítsunk hogy minden pasi ilyen.
2010. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De akkor minek ígérted meg? Majd este megígéred, ha már látod, hogy kivitelezhető. Addig minek ígérgetsz olyat, ami nem biztos, egy felnőtt nem ígérget össze-vissza.

Ha valami véletlen közbejön, hát egye fene, de azért a vendégek ellátása nem jelenti azt, hogy egy kis pihenés után ne lehetne róla szó. Nem?

2010. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is kiakadnék ha a csajom egy vendégségre hivatkozva lemondaná a MEGÍGÉRT szexpartit.
2010. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!