Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elhagyott az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elhagyott az ex pasija miatt, aki nagyon messze lakik, hogy tudnám visszakapni?

Figyelt kérdés
A szitu az lenne, hogy a barátnőm lassan már 1 hónapja szakított velem, arra hivatkozva, hogy nem érzi azt, illetve, nem tudja, hogy ez az ex pasija miatt van-e vagy csak úgy alapból. Szerintem nagyon jól összeillünk, csak az ex elkezdte csapni neki újra a szelet. Ő meg vevő rá ( első szerelem stb...) de gyakorlati alapja nagyon nincs a dolgoknak, mivel nem tudnak rendesen találkozni...Írt neki leveleket, hogy itt lesz egész nyáron stb,ettől a barátnőm teljesen elcsábult... Nem beszélhetek vele, mert megkért rá, én azonban egy darabig még nyaggattam sajnos.. Ez az én hibám.. 1 hónap múlva láthatom legközelebb és jó lenne valahogy vissza kapni, mert mindenkinél jobban szeretem. Írtam az exnek, írtam neki, vittem virágot, nagyon sok mindent megpróbáltam..... Ő szerinte már ne reméljek semmi olyat, de a leveleiből az jön le, hogy nagyon is szeret... Amikor találkoztunk meg sírva ölelgetett... És én igazából nem értem a helyzetünket, mert szerintem nagyon is össze illünk.A kapcsolatunkban egy kezemen megtudnám számolni a problémáinkat és a veszekedéseket... Soha nem panaszkodott, szóval én nem értem. Ha valaki tudna, valami okosat mondani kérem tegye meg!!!
2011. aug. 7. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Most ezt komolyan kérdezed? Legyen már benned egy kis férfi tartás, hagyd őt békén, tojd le magasról. Ismerkedj más, rendes lányokkal. Ha visszakapnád és jelentkezne egy másik ex, ismét lepattintana. Ha valaki egyszer ilyet tesz...az ássa el magát. 23/F
2011. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne alázkodj meg többet neki.Ne haragudj,de szerintem ez a lány élvezi,hogy ketten is odáig vannak érte.Téged pedig megtart talonban,hisz továbbra is levelezik veled.Tudod,ha a másikkal mégsem jönne össze a dolog,akkor ló nincs...gondolkozz el ezen,hogy elég-e így ez neked.De inkább próbálj meg túllépni a lányon és keress olyat,aki tud téged szeretni.
2011. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A hölgynek döntenie kell! Nem lehet egyszer ezt, másszor azt ölelgetni. Ha viszont úgy döntött, hogy veled NEM, akkor tartsd tiszteletben a döntését, ha fáj is.
2011. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen személy nem érdemli meg a "hölgy" megszólítást! Egy hölgy nem így viselkedik, azokban van gerinc.
2011. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen értem én a reakciótokat, de ( másik ex nincsen) és tényleg nagyon szeretem. A baj, hogy nagyon labilis és az ex pasi nem hagyta talán elszakadni rendesen...A táv vetett véget a kapcsolatuknak és most kitalálták h majd később mi lesz (1-2-3 év múlva..) De olyan jól megvoltunk, amíg nem jött a képbe újra... Szerintem csak mély nyomot hagyott benne a dolog, mert fiatal volt...:S. Tudom hülyeségnek hangzik, de csak szeretnék vele újra együtt lenni boldogan és letudni azt a .... exet örökre... És nem tudom mit tehetnék. Gondoltam rá h lepattintom a kezéről... szerintem elég sok érv mellettem szól..:S De ez nem elég, valamit szeretnék tenni is de tényleg.
2011. aug. 7. 10:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Most őszintén? Ha visszakapnád, meg tudnál benne bízni? Ezen gondolkozz el!
2011. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, mert ha visszakapnám, jobban figyelnék ezekre a dolgokra is. És szerintem egyszer mindenki hibázhat ( lehet én is most azt teszem .) Csak szerintem ez a kapcsolat ennél többet ér, mint hogy egyik napról a másikra viszlát.Szóval tökéletes volt minden... ÉS ami idegesít, hogy ugyebár távkapcs meg internet, ott az emberek azt írnak magukról amit akarnak. Engem meg látott jó és rossz formámban minden egyes nap.... Nehéz ez.. Tényleg szerelmes vagyok és szeretem, ezért fordultam hozzátok. Sokan tanácsolták már ezt, amit ti is, de nem megy. Lehet idő kell hozzá..
2011. aug. 7. 10:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm szépen a tanácsokat!:)
2011. aug. 7. 10:36
 9/9 NoodIy ***** válasza:
Valószínűlkeg a legnagyobb baj ez a "tökéletes volt minden" dolog. UNCSI. Sajnos a nők nem tudják ezt értékelni, kicsit szükségük van rá hogy ne próbálj mindig a kedvében járni, maradj férfi (általában imádják azt a pasit aki leszarja őket, és az érzelmeiket, ez valami beütés náluk). Most is csak loholsz utána mint egy pincsi kutya, amivel nem váltasz ki belőle mást mint sajnálatot, szánalmat. Nem hiszem, hogy erre lenne szükséged. Inkább azt kellene vele éreztetni, hogy férfi vagy, és büszkén továbblépni, leszarni.
2011. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!