Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok! Aki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok! Aki volt hasonló helyzetben írjon véleményt! Unalmas biztonság, vagy izgalmas, korlátlan szex?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok és vagy egy 19 éves, gyönyörű barátnőm már több, mint 1 éve. Eddig lángolt köztünk a szerelem, de msot már kezdem úgy érezni, h nem foglalhatom le magam ennyi idősen, még ki kell élnem magam.. és nem tagadom, van 100 lehetőségem rajta kívül. Ő nagyon szerelmes, és nem tudnám megbántani, tervezgeti a közös jövőnket. Nem tudom mit tegyek, maradjak Vele, akit úgy szerettem eddig, és tudom h sosem csal meg (de közben már unalmas ez a biztonság) vagy válasszam a szabadságot, amire most szükségem van, és vele járó korlátlan szexet?

Nem akarom szétrombolni, amit eddig felépítettem, de nekem nem megy így tovább:S Folytogat, nincs egy szabad levegővételem sem. De ha véget vetnék neki, összetörném a szívét és én ezt nem nagyon tudom megtenni. Mit tanácsoltok?


2011. jan. 20. 13:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fix , hogy előbb utóbb félredugsz. Előzd meg a bajt. Ne rabold az idejét, és a magadét sem. Szerintem tudod mit kell tenned. Gáz, de ezen előbb utóbb mindenki átesik.
2011. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak csatlakozni tudok!

Élj, amíg jól esik, és ne ugorj bele más kapcsolatba sem komolyan!! Persze a korlátlan szexxel óvatosan. NE ejts senkit teherbe, mert az űbernagy szívás!! Tényleg most kell kiélned magad, hogy 25-30 éves korodra már vágyj az "unalmas biztonságra".

Nekem is volt 18-21 éves korom közt egy komoly kapcsolatom, de hasonlót érzetem. Azt,. hogy be vagyok zárva és a külvilágban rengeteg élmény vár, amiben ő csak visszahúzott. Mondanom sem kell Ő is így volt, neki én voltam az első...mellettem állandóan csajokat vett fel MSN-re, csetelgetett, ami nem nagy bűn, de nekem mégis fájt. inkább lett volna vége...

Aztán szakítottunk és én is kiéltem magam, nagy bulik, korlátlan szexek...aztán elkezdett hiányozni valami, és miután mindent kipróbáltam amit lehetett és a bulik unalmassá, a korlátlan szex meg rideggé vált rájöttem, hogy tartozni akarok valakihez.

És míg az előző kapcsolataimban kikacsingattam, hogy hú dejó pasi ez meg az...addig itt meg eszembe sem jut, mert már nincs ami izgasson a külvilágban. (mmint pasi téren)

Pedig a párom nem egy Dávid szobor,ha objektíven nézem, külsőre lehet lenne jobb is, de ez engem egyszerűen hidegen hagy.

SZóval:

VÁGJ BELE A NAGY KALANDBA!!!

2011. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy igazi szerelmi kapcsoaltban szabadabb vagy mint nélküle. Szóval nem értem miről beszélsz, hogy mi folytogat. Beszélgess vele erről, változtassatok.
2021. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod kiélni magad mellette? Szexelj, szeress, csinálj amit akarsz, de ami működik miért kellfelrúgni?
2021. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!