Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagyon fura dolog történik velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1,5 évig együtt voltam egy fiúval, de pár hete szakítottunk. Most gyűlöl engem - én igyekszem visszahódítani, de a legjobb haverja szerint már valaki másba szerelmes. Most fennáll a veszélye, hogy a mai nap folyamán találkozom exemmel - ugyanis itt aludtam a legjobb haverjánál! Anyám kidobott, és nem volt hova mennem...Ma mégis hazamegyek, csak hogy a konfliktust anyámmal megpróbáljam elsimítani. Nagyon hiányzik az exbarátom. Éjjel beszélgettem a legjobb haverjával, azt mondta, ő nem mond semmit, nem keveri a sz@rt. Nem tudom, ez jelent-e valami pozitív dolgot. Most mit csináljak? Itt vagyok egyedül a haver lakásában, csak délután jön haza a srác, viszont lehet hogy EXEMMEL EGYÜTT JÖNNEK. Elmenjek hamarabb megkockáztatva az eltévedést? Vagy mi legyen?


17/L


2011. jan. 21. 07:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy exem nem mondta, h engem ne szeretne, a haverjának elmondta mi volt a szakításunk konkrét oka. Állítólag nem tudja, hogy itt vagyok, de mi van, ha mégis?:S Akkor találkoznom kell vele, és nagyon félek...
2011. jan. 21. 07:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne az, ha a haver lakásában találna téged az exed. Mivel magyaráznád ki magadat, hogy nem történt semmi közöttetek?
2011. jan. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na igen, ez a másik. Viszont max. nem mondanánk meg, hogy itt aludtam, csak annyit, hogy itt voltam rokonoméknál pár kerülettel arrébb, és átjöttem gépezni. De egy exemmel közös ismerős szerint exem tudja, h itt vagyok...Én meg csak reménykedni tudok, hogy nem, és nem kell találkoznom vele.:\
2011. jan. 21. 07:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy is ki fog derülni ez szinte 100%.Qrvának fog ezek után téged nézni.Inkább menjél el és tegyél magadba rendet.Látszik,hogy még gyerek vagy,egy pasit nem lehet úgy vissza szerezni,hogy mással jóban vagy.Ez a hajó már elment.
2011. jan. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jóban mással. Amúgy ha ez számít, nem egy ágyban aludtunk. (srác a földön)Volt úgy, h exem itt aludt, meg a haverja barátnője...De mindegy. Higgyen amit akar, amúgy ha a legjobb haverja megmondja, h nem volt semmi, akkor hinni fog neki.
2011. jan. 21. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!