Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mi van, teljesen össze vagyok zavarodva. Ez most már mindig így lesz? (lent)

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, előre is bocsi érte. :$

Szóval van egy srác, 4 éve ismerkedtünk meg egy nyaralás alkalmával, akkor én még nagyon fiatal voltam, így nem alakult ki közöttünk semmi komolyabb dolog. Persze flörtölgettünk, ismerkedtünk, de tovább nem mentünk. Utána egy ideig még tartottuk a kapcsolatot, néha-néha találkozgattunk, beültünk ide-oda, msneztünk, telefonon beszélgettünk stb. Aztán ez megszakadt, mert neki lett egy komoly barátnője. Utána kb 1-1,5 évig nem is találkoztunk, nem is beszéltünk, semmilyen kapcsolat nem volt közöttünk.

Tavaly előtt aztán megint olyan alkalom adódott, hogy ugyanabba a táborba mentünk nyáron, így aztán megint együtt töltöttünk pár napot. Egyértelmű jeleit adta, hogy bejövök neki, sokat beszélgettünk, jól éreztük magunkat meg minden. Neki közbe még tartott ez a kapcsolata, de már igen a végét járta.

Aztán miután vége lett a tábornak, megint megszakadt minden kapcsolat. Mivel nem lakik messze tőlem és vannak közös barátaink, ezért közben megtudtam, hogy kidobta a barátnőjét. De nem sokkal a szakítás után összejött egy másik csajjal, akivel azóta is együtt vannak..

Most 2 hete megint találkoztunk, és különböző személyes okokból kifolyólag valószínűleg pár hétig szinte minden nap találkozni fogunk (egy helyre megyünk az iskolából gyakorlatra).. Én nem akarom, hogy újra felébredjenek bennem az érzések iránta, de egyszerűen nem tudom mit csináljak. Tudom, hogy barátnője van, de mellette olyan furán viselkedik velem. Flörtölni próbál, keresi a szemkontaktust, csipkelődik stb.

Közben meg egyfolytában hangoztatja, hogy barátnője van és hogy mennyire szereti..

De akkor miért csinálja ezt velem?

Biztos forrásból tudom, hogy az első perctől kezdve bejövök neki, és ha rajta múlna, bármikor lefeküdne velem, de én meg nem vagyok olyan, aki csak úgy odaadja magát..

Nem tudom mit akarhat, lehet, hogy csak a szexre hajt?

Én meg tiszta hülye vagyok, hogy beleképzelek dolgokat a szituációba..

De mit csinálhatnék, hogy ne kezdjek el megint érezni iránta komolyabb dolgokat? :S

Hogyan vészeljem át ezt a pár napot???

Teljesen tanácstalan vagyok.. :'(


2011. jan. 23. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

"ha rajta múlna, bármikor lefeküdne velem"


Azt hiszem, ezzel megválaszoltad a kérdésed. El kell, hogy keserítselek, de valószínű, hogy csak szórakozik és/vagy csak a szexre hajt. :S

2011. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor mit tudnék csinálni, hogy én meg ne szeressek belé minden egyes alkalommal, amikor több időt töltünk együtt? :( Ez így eszméletlen sz.ar, mindig hónapok kellenek, hogy túltegyem magam rajta, aztán mikor már úgy érzem, hogy na most lezárta, megint találkozunk és megint felkavar bennem mindent és teljesen összezavar újra és újra.
2011. jan. 23. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:

a legeslegtöbb srác olyan, hogy a bnője mellett tartanak "kiskapukat"

nyugodtabbak, hogy bejönnek ennek-annak, végső esetre megoldás lehet egy ilyen ha nincs nője


ez a több vasat tart a tűzben effektus

semmi érzelem nincs benne

2011. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!