Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen össze vagyok zavarodva. Nem értem magamat. Van barátom, de mégis érdekel. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Szóval van barátom több mint 1 éve. Nagyon szeretem, de tényleg! Viszont van 1 másik pasi akivel nagyon hasonlítunk egymásra, és még 2 éve össze akartam vele jönni, de akkor visszautasított. Egy hónapja taliztunk véletlenül egy közös ismerős által. És akkor is nagyon jókat beszélgettünk. Azóta ahányszor fent van msn-en mindig rámír, és órákat beszélgetünk. Ráadásul a közös ismerősünknek mondta hogy tök jókat beszél velem mostanában. Pedig neki is van barátnője, de akkor 2 év után még mindig miért ír rám? Amikor tudja, hogy régebben mit éreztem iránta. Meg mondta nekem valamelyik nap, amikor mondtam neki, hogy na most már megyek, hogy: Ne menj:( Itt hagysz?:'(:(...vissza se nézz...most ezt komolyan írta vagy csak hülyült? Máskor meg linekltem neki egy ovis képet, hogy találjon meg hogy hol vagyok. És kérdeztem hogy mi alapján tudta hogy én vagyok? Ő: a szemed, a mosolyod, meg az arcod. És erre reagáltam hogy hát igen, a mosolyom, meg a szemem(egós fej) erre ő: hát igen:)

Nekem pedig állandó lelkiismeret furdalásom van ezmiatt.

Légyszi segítsetek!


2011. febr. 22. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a "kapcsolatépítés" kezdeti szakaszát azzal a sráccal, ha úgyérzed hogy hajlamos vagy arra, hogy belé szeress.., ha pedig őt válaszot akkor előtte szakíts a jelenlegi barátoddal, nehogy 2 szék közül pad alá ess, bár én barátod helyében azért elbeszélgettem volna már veled.. :)
2011. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért beszélgettél volna már el velem?
2011. febr. 22. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
hát istenem...szerintem ne agyalj annyit rajta. ha akarna valamit akkor megmondja. neked meg ne legyen lelkiismeret furdalásod emiatt a kis párbeszéd miatt
2011. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg a pasi szerintetek mit érezhet most?Mi a véleményetek?
2011. febr. 22. 21:32
 5/10 A kérdező kommentje:
De neki is van barátnője, lehet, hogy ő is agyal rajta..meg gondolom ő is szereti a barátnőjét...lehet, hogy ugyanúgy van ő, mint én. Nem kis párbeszéd, ha feljön órákat beszélgetünk:)
2011. febr. 22. 21:35
 6/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Arra még nem gondoltál ,hogy esetleg csak barátkozni akar veled? Egy baráttal is jól el lehet beszélni, és ha jókat beszéltek, akkor miért ne írna rád:)?

Amúgy azt az "itt hagysz?" dolgot nem komolyan írta, régebben én is írtam ilyet másoknak, csak úgy:D

Bár elég rossz lehet neked ,hogy ennyire megfogott.

2011. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A barátkozás egy másik sráccal nem bűn, ha nem léped át a határokat. A kíváncsiság, az újdonság varázsa teljesen normális, előfordulhat akkor is ha szerelmes vagy, viszont visszatart attól hogy félre is lépj. Te ismered magad, ha úgy gondolod tudod a bizonyos határokon belül ápolni a barátságot ezzel a fiúval, akkor hajrá, ezzel nem ártasz senkinek. Ha viszont úgy érzed meg tudnál inogni, ajánlom gondolkozz el hogy minden rendben van-e a párkapcsolatodban, illetve szereted-e a párodat. Aztán ezek szerint dönts. 21/L
2011. febr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De, gondoltam rá, hogy csak barátkozni akar velem.De vannak neki haverjai, akkor miért nem velük beszélget? Miért pont velem, amikor tudja, hogy én mit éreztem iránta.Volt úgy, hogy nem is beszéltünk másfél évig...most meg egyszer csak mindig rámír.
2011. febr. 22. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd.. én is ebben a helyzetben voltam... hagyd a francba.. ráment a kapcsolatom... és aztán ott vagyok, hogy sehol..szóval hallgass rám...
2011. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Mert veled lehet beszélgetni olyan dolgokról is, amikről egy haverral nem. Vagy velük már kitárgyalta a témát és veled is szeretné.
2011. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!