Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éveseknek! Mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éveseknek! Mi a véleményetek erröl, igazam van hogy lekéne rázni a csajt?

Figyelt kérdés

szeretném mindenkinek a véleményét, aki 18+ de inkább 20 körül, és még saját gondolataitokat is..

Nekem még nem volt komoly kapcsolatom, csak amit láttam, hallottam haveroktól...


*Elvannak jegyezve már 3 éve, és a csaj nem mesélte el nagyszüleinek, munka helyén levesszi a gyürüt, ez nekem annyira gáz, ha a csajom ezt csínálná elküldeném valahovva, cenzura miatt nem mondom, de mindenki érti hogy hovvá..


* a lány szakitott, lefeküdt egy fiúval, és aztán jött vissza a pasijához, ez vissza vette.


* A lány egész nap otthon volt, míg a srác dolgozott, este nyolckor jött haza, a lány mérges hogy mért nem jött haza korrábban hogy fözön neki kaját. Most meg össze akar a csajjal költözni..


bisztos van több csak pillanatnyilag ez ellég, a lényeg hogy nem tudnék egy olyan lányal lenni aki nem viselkedik mint egy barátnö, de gondolom ezért se van csajom? :D


2011. jan. 23. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez mind egy lány, vagy három eset?
2011. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezért, hogy legyen valaki szerintem nem kell összejönni bárkivel, főleg egy ilyen csajjal.

De azt mérlegelni kell ha a fiú szereti a lányt akkor aztán az isten szerelméért se tudja csak úgy kidobni, legalábbis én nem tudnám.

2011. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

3 különbözö lány :)


még ezt amit épp olvastam hozzálehet tenni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


igen, én is gondoltam hogy ha szereti az ember akkor bisztos nagyon nehéz, de én nem tudnék, mert ha még kicsi ilyen tendenziája van, szerintem nem szerethet ellégé. Mint az aki 3 évig voltak eljegyezve, és összesen 4 évig együtt.. Ha most nem meri elmondani/ mutatni a környezetnek, mi lessz ha gyereket akarnak?

2011. jan. 23. 22:33
 4/14 A kérdező kommentje:

Ja, meg az egyik lány azt mondta a haverjának, hogy a elsö pasijával (aki elvette szüzességét akkoriban) hogy hozzá mindig vissza fog menni..


Na ez is, akkor miért pazarol rá 2 évet, ahol mindig szakitanak és megint összejönnek, a csaj már mondta neki hogy mi a pálya.. Èn is mondtam a haveromnak hogy hagyja a fenébe a csajt, ez volt az aki várta hogy jöjjön haza a pasi hogy fözzön

2011. jan. 23. 22:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az első két (meg a 4.) eset szerintem is egyenlő lenne a szakítással, csak azért kérdeztem, hogy egy lány-e, mert akkor még durvább. A harmadik... az nem feltétlenül, de súlyos beszélgetéseket von maga után.

22L

2011. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát a harmadik lányrol annyi hogy, én nem várom el hogy a barátnöm fözzön nekem. De ha egész nap otthon van, nem csinál semmit, akkor azért ellég fura ha nem csinál legalább napközben magának valamit hogy ne legyen éhes.
2011. jan. 23. 22:42
 7/14 A kérdező kommentje:

Lehet egy másik kérdésben kéne feltenni, de ti lányok hogy gondoljátok hogy miennek kéne egy kapcsolatnak lenni..


Èn szerintem 20 évesen azért már ideje komoly kapcsoaltott, családot alapítani satöbbi, nem azzonal, de idövel..

2011. jan. 23. 22:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sem az a gond a harmadik esettel a gond, hogy a nő nem főzött. Hanem az, hogy elvárja a pasitól, hogy azért siessen haza, hogy neki főzzön.

Ez az újabb kérdés meg egy olyan összetett dolog... És nem hiszem, hogy tudnék róla úgy nyilatkozni, hogy nem közhelyeket mondok. Mondjuk, a közhelyek azért közhelyek, mert igazak... :) De ami a legfontosabb, hogy az ember jól érezze magát a kapcsolatban. Ha már felmerül az egyik félben, hogy nem jó a kapcsolat, akkor már biztos, hogy nem jó. Ameddig mindkét fél jól érzi magát, addig nagy baj nem lehet. Hogy a két fél mitől érzi jól magát, az meg abszolút egyénfüggő (párfüggő :).

2011. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:)

Hát igen, de aztán ott vagyunk meddig, ha mondjuk egy ideig jártunk, és hirtelen akár egy kicsi akár egy nagy dolog, kell próbálni dolgozni ezzen a próblémán. Különben nem komoly, mint a eljegyezett-pár, a fiú már több éve próbál dolgozni a kapcsolaton, de a lány igaz kicsit jobb lett, de még mindig nem viselkedik igazán úgy ahogy ellehetne várni, akkor szerintem már más, akkor talán lehet szakítani, ha látszólag nem akar halgatni a másikra.

2011. jan. 23. 22:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, igazad van. Én sem úgy gondoltam, hogy az első rossz érzés miatt szakítani kell. Viszont már az első rossz érzés által elromlik a kapcsolat... Amin aztán vagy lehet javítani, vagy nem. Szintén egyénfüggő.
2011. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!