Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tehetetlen és tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetetlen és tanácstalan vagyok, mi ez, és mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 vagyok több mint 3 hónapja van barátom. (életemben először), szeretem, és tudom hogy ő lenne a legjobb nekem a későbbiekben , mert megbecsül.

De egyre jobban szeretek ki belőle.

Megmondja még azt is h mibe nem mehetek el buliba, azt is megtiltja hogy bizonyos emberekkel beszéljek online. Ha iskolában a szünetekben mással vagyok (ami elég ritka) hisztizik.

Nekem egyszerűen kell az hogy több fiúval kavarjak esetleg bulikba, vagy akármi, nem tudom ilyenkor ennyire lekötelezni maga, ráadásul az idegeimre megy, de szeretem és tényleg későbbiekben ő a tökéletes. De nem tudom hogy mit tegyek, S.O.S :S


2011. jan. 29. 20:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ha szeretsz valakit akkor nem akarsz mással kavarni!!!!ha csak nem egy ribi vagy!!!!

ha meg másal akarsz kavarni akkor dobd a srácot és úgy csináld!!!!Ennyi!!!!

2011. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Van baratod akit szeretsz de kozben arra vagysz, hogy mas fiukkal is kavarj ossze? nem helyes! dontsd el, hogy vagy vele vagy nelkule.

szerintem mondd neki, hogy nem szereted mikor mondent megszab neked es igy csak meg fog romlani a kapcsolatotok,hatha sikerul valtozni es utanna johet a felhotlen boldogsag,juhuu.

2011. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az elején még el is kezdtelek sajnálni, de mikor végigolvastam azt gondoltam, egyik kutya, másik eb:S Ő betegesen féltékeny, bizalmatlan, birtokolni akar téged, te pedig vágysz a kicsapongásra, hűtlen lennél...nem elégszel meg eggyel. Meg hát ha nem szereted akkor...

19/l

2011. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!