Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mimosa kérdése:

Mi az hogy nem tudja? 3 hónapja vagyunk együtt, és most azt mondta, hogy nem tudja hogy szeret-e, és hogy bizonytalan. De mitől? Én tökre normális vagyok vele.

Figyelt kérdés
Kb megbeszéltük hogy akkor szakitunk, aztán másnap elhivott, elmentünk szórakozni, aztán persze nem mondott semmit, csak hazavitt. Most akkor mi van?? Mit tegyek, hogy "vissza-hóditsam"??? 28/L
2011. jan. 31. 21:33
 1/3 Norb66 ***** válasza:
Valószínűleg tettél valami olyat ami ő bántja és rosszul esett neki. Szeretne, de azt a dolgot nem tudja elfelejteni. Beszéljétek ezt meg.
2011. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hókusz Pókusz válasza:

Velem rendszeresen 3 hónap-fél év járás után szakítottak,mondván h bizonytalan,nem szerelmes...Persze,mindvégig úgy csinált mintha...Hagyni kell az ilyen hapsikat a francba..Ha szeret,azt biztosra tudja...Én lány létemre legalábbis így vagyok :D

20/L

2011. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én nyilván szeretnék vele maradni. És én tudom hogy mit érzek. És ezt Ő is tudja. :(
2011. jan. 31. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!