Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjak nemet egy olyan valakinek akit szeretek?

Figyelt kérdés

Egy fél éve ismertem meg a pasit, egy közös barátunk révén. Eleinte mint ismerősre, tekintettem rá. Aztán elkezdett nyomulni, amit egy ideig hárítottam. Aztán 3 hónapja beadtam a derekamat. Nem várt egyikünk sem többet a dologtól. Azóta kicsit közelebb kerültünk egymáshoz és Ő többet akar. De bizonyos okok miatt nincs jövője a kapcsolatunknak (neki jó lenne, én meg tudom ezzel hülyeséget csinálnék).Ez egy ideje érlelődik bennem,el is határoztam hogy közlöm vele hogy legyen vége, de nem ment,érzelmeim blokkolták értelmi energiámat.Mert igazából jól érezzük magunkat egymással, de engem már frusztrál ez a helyzet.Másfelől jogosan kérdezné: akkor miért mentem bele?!

Tegyem meg, mint derült égből a villámcsapás, vagy néhány napig legyek közömbös és aztán térjek rá.Nem akarom húzni a dolgot, de kíváncsi vagyok a véleményetekre!


2011. jan. 31. 23:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

00:48- akkor úgy fogalmazok, hogy kilépni ebből a kapcsolatból. De, biztos, a józan eszem ezt diktálja!

Túl sok lenne nekem, amit elvárna tőlem.

2011. febr. 1. 01:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél vele amíg jólesik, aztán majd alakul ahogy alakul. Örülj, hogy nem kell nélkülöznöd.
2011. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha én szeretek valakit akkor csak egy ok mkiatt szakítanék vele,akkor ha megcsalna.de gondolom nálatok nem erről van szó.akkor meg nem értem mi értelme van szakítani ha szeretikte egymást.felfoghatatlan számomra.azt meg még jobban nem értem h akkor mért kellett szegényt hitegetni 3 hónapig???mért kellett egyáltalán beleugrani ebbe a kapcsolatba ha tudtad h nem fogsz vele maradni???h szenvedjen szegény??,és azt ne írd h te is fogsz szenvedni ha szakítotok.ez a minimun h te is szenvedj azok után amit vele készülsz tenni.gratulálok,te hülye p.icsa.
2011. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!