Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen kapcsolat és szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat és szakítás után benne lennél?

Figyelt kérdés

Békés szakítás, csókokkal való elválás, rövid életű kapcsolat,nagy táv, egyikünk se akart menni igazán, de így fair, velem, mert nem tudnék bízni benne, ő meg... szabadon szállhat, v ilyesmi Megbeszéltük h nem akarunk eltűnni a másik életéből, ha lesz időnk találkozunk, akár intimebben is.

A szakítás fő oka, hogy nem látja értelmét annak h állandóan hiányozzunk egymásnak, mert alig tudnánk találkozni, és nem tudna hűséget ígérni.

Paradoxon, de ettől még hiányzunk egymásnak és ugyanúgy becéz továbbra is.

Nem sok értelmét látom a szakításnak, egyedül a hűtlenség gondolata...

De még is csókokkal, szeretkezéssel köszöntünk el, és h nem töröljük a másikat.

Milyen kapcsolatot tudnál elképzelni ezek után? szabad szex esélyei?


2011. febr. 3. 23:08
 1/3 Tomika90 ***** válasza:
81%
A szex megoldás tud lenni...feledteti a dolgot és éld az életed csak szerelmes ne legyél.Legyetek szabadok mint a madár...bár én mondhatnám el magamról
2011. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanigy van a legjobb baratnom.. egy es fel ev utan szakitottak es meg most is talalkoznak meg minden.. es a msn is ha beszelnek nagyon sok mindenrol beszelnek.. meg csokoloznak mikor talalkoznak es szex is vn. es szaktiani azert szakitottak mert a fiunak tul nagy volt a buszkesege de mar 4-5 honapja szakitottak es meg mindig jol kijonnek egymassal de bekulesrol szo sem lehet..

ugyhogy szerintem nem rosz hogy talalkoztok ti is es stb:D

2011. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem jó ötlet így folytatni ahogy most állnak a dolgok köztetek.méghozzá azért,mert te ebben nagyon meg fogsz sérülni lelkileg,ha még mindíg szereted.én nem bírnám elviselni azt a tudtatot,hogy a szerelmemmel nem vagyok úgy együtt,mint egy rendes párkapcsolatban,de minden más egyéb megvan.
2011. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!