Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolat mélypontra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat mélypontra kerül, akkor a szakítás a megoldás? Miért könnyebb az az út?

Figyelt kérdés
Miért választja a legtöbb ember, hogy inkább szakít a másikkal, mintsem egy kicsit küzdene a kapcsolatért, az érzelmek újjáélesztéséért?
2009. jún. 17. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert az elmúló érzelmek nehezen támadnak fel. Persze attól is függ, hogy mitől került mélypontra a kapcsolat.
2009. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ha egy kapcsolat mélypontra kerul, akkor valószinuleg ott nincs rendben valami. Plusz senkinek nincs kedve újjáélesztgetni az érzelmeket... Ha egyszer kiábrándulsz, megúnsz valakit, akkor egyszeruen kiábrándulsz és megunod.. Logikus! :D
2009. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Párommal több éve vagyunk együtt. Szoktunk vitatkozni, de ugyanúgy szeretjük egymást, és az a titka, hogy soha nem fekszünk úgy le este aludni, hogy ne beszéltük volna meg és ne békülnénk ki. Sajnos az a baj, hogy a legtöbben büszkék, nem engednek az igazukból, rengeteg bennük a harag.. Napról napra élnek, úgy vannak vele, majd elmennek buizni, úgyis jön más. Nem szeretik igazán a másikat. Én soha nem adnám fel a kapcsolatomat semmiért és senkiért. Volt már egy pár próba, soha nem inogtam meg.
2009. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
ez kórtól függ. Egy 16 éves logikus, hogy nem fog szaladni a párja után, viszont egy 30 éves igyekszik mindent megtenni a kapcsolatért
2009. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ez nem kortól függ, hanem attól, hogy a 2 ember mennyire ragaszkodik egymáshoz.
2009. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem jelenteném ezt így ki. Van, ahol a szakítás a megoldás, van, ahol a problémák leküzdése...

Teljesen szituációtól függ. Na meg attól, hogy előtte milyen próbálkozások voltak. Nem hinném, hogy van ember, aki rögtön a szakítást választja.

Én eddig akármelyik kapcsolatomra gondolok vissza, soha, egyikben sem volt az első lépés, első gondolat a szakítás.

Viszont, sok esetben sajnos a szakítás sem könnyű út... :(

23/L

2009. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha az bizonyosodik be, hogy csinálhatok bármit, a másiknak olyan jellembeli baja van, ami miatt a jövőben sem fog menni a kapcsolat(pl. nagyon önző, nem akar felelősséget vállalni, lusta, nem tudja kezelni a pénzt, stb.), akkor legjobb az azonnali szakítás. Ilyen kapcsolatba eleve nem szabadna belemenni, mert a vége borítékolható.

Ezért sztem még a rózsaszín köd előtt józan ésszel alaposan meg kellene ítélni, érdemes-e az illetővel kapcsolatba kezdeni. Ha jellemhibás, lehet bármekkora a szerelem, nem szabad belekezdeni!

Én laposan megvizsgáltam a leendő párom, és csak utána eresztettem szabadon az érzelmeimet.

2009. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!