Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után új kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után új kapcsolat? Nem féltek?

Figyelt kérdés
olyan nehéz szakítás után új kapcsolatot kezdeni. honnan lehet tudni, h már kész vagy egy új kapcsolatra? én úgy félek egy újtól...
2009. dec. 24. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én három hónapja vagy egyedül egy többéves kapcsolat után. Speciel nagyon félek új kapcsolattól, de az is igaz, hogy igazán alkalmas jelölt még nem volt. De amikor elképzeltem, hogy mással fog úgy összefonódni az életem, mint a volt párommal, kissé megijedtem. Szóval én félek...

Ráadásul engem megcsaltak, így lett vége. Pedig maximálisan megbíztam a páromban, ilyesmi nem is volt téma közöttünk soha. De ezek után újra megbízni valakiben, ááá... ez a része lehetetlen sajnos!

2009. dec. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon féltem ...

Féltem az újabb csalódástól .

De még jobban féltem attól , hogy nekem mást kell szeretnem =/ :S

2009. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!