Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire helyes dolog régi ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire helyes dolog régi ex barátról vagy barátnőröl régi emlékeket megtartani? (fénykép, vagy tárgy)

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a párom már szól érte, hogy zavarja! Van pl exemről egy fénykép elzárva mindenkitől, de nem szoktam nézegetni, lezárt dolgok ezek az életemben, csak számomra ezek az emlékek kedvesek. Érzelmeket már egyikhez sem fűzök, csak a párom ezt képtelen megérteni. Más is így gondolja?
2009. febr. 8. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha lezárt dolog,akkor miért kell emlékezned rá?Főleg ha mondta, hogy őt zavarja?!Most mi a fontosabb neked??Ő vagy az ex???
2009. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Párodnak üzenem, hogy nincs két egyforma ember. Az ex más miatt volt emlék. Féltékenység egy exre... Jobban kellene félnie egy újabb pasitól. Azért egy költözködés alkalmával kidobhatnád :) lim-lom.
2009. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek veled, kellemes emlék, de csak emlék... engem barátnőmnél ilyenek akkor zavarnának csak, ha megtudnám hogy minden nap nézegeti volt pasija képét, vagy hasonló...


Tisztelni kell a másik szabadságát, azaz nem lehet megtiltani neki hogy eldobja jó emlékeit, vagy pár dolgot ami fontos neki.

2009. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem probléma hogy ha a kedves emlékeket megtartod, én is sok plüsst meg ajándékot megtartottam az exemtől, a mostani barátomat egyáltalán nem zavarja sőt nem is érdekli :D de ha a barátodat ennyire zavarja ne dobd ki hanem tedd olyan helyre amiben ő is biztos lehet h tuti nem veszed elő, és nem is foglalkozol vele.. szerintem a békességért megéri ;)
2009. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én fiú vagyok a párom meg lány. Így milyen értelmet nyer a kérédés?
2009. febr. 8. 19:08
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem helyes, ha megtartod őket annak ellenére, hogy a barátnődet zavarja. Engem is zavarna, ha a párom az exeitől kapott dolgait nézegetné. Ha szereted, és hosszútávra tervezel vele, akkor válj meg ezektől a dolgoktól. 25/L
2009. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Egyszerű emlékek neki, ne fújd fel a dolgot. lehet hogy nagyon jól érezte magát vele ezért kellenek az emlékek vagy ő volt neki élete első szerelme és emlékezni akar rá mindig.
2009. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Engem is zavarnak az ilyen dolgok, de a barátomat nem.

Bár nekem az ex-eimtől nincsenek dolgaim ( durva szakítások... a dolgok kukában, ill. tűzben landolása...), neki rengeteg volt, levelek, kis üzenetek, képek,főként azért mert, mint sok pasi, úúútál takarítani, meg el is feledkezett róluk. De amikor szóvá tettem, hogy engem ezek frusztrálnak ( fura érzés, amikor az íróazstalon egy köteg papír között egy másik csaj képét találod), akkor együtt kitakarítottuk a szobáját.

Egy dolgot tartott meg az előzőtől, egy hógömböt, amiben a közös fényképjük van.Mert az nem boltban vásárolt, hanem saját kezűleg készített.

Ez az egy nem zavar, mert ráadásul el van téve a szekrény aljára, egy dobozban.

Sztem ha Te meg szeretnéd tartani, beszéld meg Vele.

Kommunikáció mindennek a nyitja.

Bár az én véleményem, hogy a vége akkor vége.Minek emléktárgy? Van elég emlék a fejedben.

2009. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Én minden, az exeimre emlékeztető dolgokat külön-külön dobozba raktam, a dobozokat pedig a szekrény aljára!Lehet,hogy majd 50 évesen jól fog esni elővenni a régi emlékeket,pedig nálam is általában kemény szakítások voltak!A párodnak meg kell tanulnia bízni benned, ez egy kapcsolat alapja!
2009. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem ezek miatt miért kell parázni. Nekem is megvan szinte minden kis emlék. Néha jó visszagondolni rájuk de akkor is a mostani barátnőmet fogom szeretni.
2009. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!