Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mért van ez? Amikor nem vagyok a barátommal nagyon hiányzik, de amikor együtt vagyunk vagyis már készülődök a találkozásra akkor már nincs kedvem vele lenni. Amikor már haza jövök egyből vele szeretnék lenni.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy neked is minden csak addig kell amig meg nem kapod...
2011. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem így van azóta van ez amióta megcsalt és adtam neki még egy esély..
2011. febr. 4. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell megbocsátani a megcsalást...
2011. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezt szoktam én is érezni:D De egy percenként változnak az érzéseim konkrétan.. : ) .. ülök a buszon és néha ... "jaj de most nincs kedvem"... utána meg : " jaj már alig várom h megcsókoljam"..... nemtudom hogy miért van ez.... :) De nem vagy egyedül.

17/L

2011. febr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!