Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2009 decembere óta nincs senkim, nyugtassatok meg légyszi, hogy van aki ennél rosszabb helyzetben van párkapcsolat terén!? .

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 22:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

dettó, mint az utolsó...

20L

2011. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Nekem 1987 óta nincs senkim :D. Kispályás XD
2011. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
ez lemaradt ... :(:(:(:(:(
2011. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
25/F és még soha nem volt senkim. Nyertem?
2011. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Nekem 2006 decembere óta nincs. Én is szarul érzem magam. Most is elutasítottak....ez van :(
2011. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

elsején lettem 24 éves.jóképű,korrekt,tökös gyerek vagyok.a nők mentek-jöttek,de 16 éves koromban volt olyan barátnőm akit valójában szerettem,és tiszteltem is.

azóta csak prostik,meg buta lotyók voltak.már várom én is azt a nőt az életemben aki mutat olyat,amiben nem találok komolyabb kivetnivalót.engem csak igazi nő tudna megfogni,és megtartani,de ilyenből nem jön egy sem.

kinézetre volt már mindenféle lánnyal dolgom,bőrszínre is,de aki érdekelt volna,az vagy foglalt,vagy olyan dolog történt az életében ami akadályozta a kapcsolatot.

összegezve a dolgot:nem érek semmit a jó kinézetemmel,a kék szemeimmel,pénzemmel.........

jöhetne egy őszinte nő is már végre.

nézd ez a hátránya annak,h nem álsz le minden koszfészekkel.

2011. márc. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem se nincs 1991 óta :) (F)
2011. márc. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
szerintem ide csak rosszabb "helyzetben" állók fognak írni. másfél éve nincs párod, hát nagy ügy. jó persze, nem túl jó érzés, de hozzá kell szokni, ki tudja mit hoz a jövő. nem kell félni, majd jön akinek jönnie kell.
2011. márc. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Nekem 1990 óta nem volt:D

(Mióta megszülettem) tehát nekem sz*rabb, és még csak járni sem akart velem soha senki, megcsókolni sem akart senki, na? erre mit lépsz?nekem sokkal rosszabb!Még sem sírok, ez van, max meghalok úgy hogy nem volt senkim, legalább nem megy el a pénzem csajokra, pozitívan kell felfogni.

21f

2011. márc. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
nekem 2008 október óta nem volt. Az már más kérdés hogy 2010 októberbe lett ami még most is tart, de az mégis csak tovább tartott mint neked. Nem beszélve arról, hogy nem csak simán nem volt, hanem még halálosan szerelmes is voltam az exembe és minden nap sírtam miatta. (most vele jöttem össze)
2011. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!