Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2009 decembere óta nincs senkim, nyugtassatok meg légyszi, hogy van aki ennél rosszabb helyzetben van párkapcsolat terén!? .

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 22:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nekem 2009 október 28 óta nincs senkim... Pedig egyébként tetszem a pasiknak, 39 éves létemre maximum 26 évesnek néznek (rákérdeztem idegeneknél) és mégis....
2011. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
09:44 vagyok: van egy pasi, aki külsőre nem jön be nálam, majdnem egy éve váratlanul megcsókolt, előtte két puszit adott és mondta is, hogy tetszem neki. Mi lenne, ha mégis "észrevenném", hátha több kedvességet, figyelmet kapnék tőle, mint az exeimről???? A lelki nyugalom és kényeztetés, szerelem irántam mégiscsak sokat jelent, hátha a szexben is jó..... Ha már szeret (közös ismerős mesélte) ez a pasi, akkor biztosan odafigyelne rám és nem alázna meg....
2011. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Ebben az az irónia ha szarul bírjátok ördögi körbe keveredtek ami nem biztos hogy célra vezető.

Valahogy nem így kell felfogni ezt szerintem.

Ha nincsen BELSŐ HARMÓNIA akkor mindent szarul bírsz! Ráadásul 10 x-er nehezebb is lesz új kapcsolatot találni...

arról nem beszélve hogy így nem is biztos hogy megváltást fog hozni.

Először egyedül is jól kell éreznie az embernek magát, és ha teheti javítson az élethelyzetén olyan dolgokkal amiket szeret. Ki volna kíváncsi egy önbizalom hiányos, depressziós, és nem mellesleg unalmas emberre..

Egy párkapcsolat önmagában nem feltétlenül jelent megoldást..Energia vámpírként nem lehet vonzalmat sem kiváltani senkiből!

Tapasztalatból mondom....

25F

2011. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Ahogy látom jó úton jársz,affelé hogy mit jelent az ha valaki gazdag.azok akik oltanak azoknak csak annyit hogy mit szólnának ahhoz ha itt éppen a munkanélküliség éhség problémáit akarná valaki kitárgyalni?akkor azt meg nem itt kell.Az egyik a sok közül.Nekem is a szerelemmel van a llegnagyobb problémám amellett hogy nincs munkahelyem sem azoknak akikkel egy fedél alatt lakok.Na ki lehet beszélni ezt is!

Bocsi kérdező!

Tehát azt mondom az ember a szerelemre született,és ha az nincs akkor minden más ami van semmit nem ér.De a másik oldalát meg nem támogatom:kikéred mások véleményét?miért jó az neked ha a másiknak is rossz?ettől hamarabb lesz kapcsolatod?vagy nem foglalkozol a sajátoddal ha a másiknak is zar?tehát ezt a felét meg nem értem.Nekem is volt hasonló helyzetem bár én ilyenekkel nem foglalkoztam,de témába jött valamelyik nap és én is meglepődtem mikor megkérdezték:Emléxel mikor 3 évig nem volt senkid?mondom nem de visszaszámolgattam és tényleg úgy volt.NO PARA!jol haladsz!

2011. márc. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
előző jól beszélsz!
2011. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!