Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátom?

Figyelt kérdés

Hosszú hajam van nem is vagyok kövér meg csúnya se.

De még nem volt egy barátom se.

Bulizni nem nagyon szoktam eljárni

Csak házibulikba.

15/L


2011. febr. 5. 21:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

1. Szerintem nagyon unatkozol

2. Ha felraksz egy ilyen jellegű kérdést, őszintén milyen választ vártál rá?

3. Te magad írtad "nem interneten kéne ismerkedni".

4. 1,2,3,4.

5. elkezdtek neked udvarolni(az 1 dolog h. elég pocsék módon - mondja ezt az akinek még bnője se volt.) te meg elhajtod őket ilyen szöveggel? "nem interneten kéne ismerkedni."

2011. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

jójó..bocsi ha bunkónak tűntem.. :S

Nem akartam csak már volt h neten egy sráccal beszélgettünk meg minden aztán talira nem jött el és semmi hir felőle...

2011. febr. 5. 22:01
 13/30 anonim ***** válasza:
Egy rossz élményből még nem kell messzemenő következtetéseket levonni. :)
2011. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
én 1 csajjal jöttem össze majdnem, 70km távolság, majd élőben kivillantotta a kapa fogát, és fele olyan szép se volt mint az agyonra pselt képen
2011. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

énse vagyok egy szépség.. de szerintem csúnya se vagyok..

És a képeket én nem szoktam ps-ozni..xd minek? xd

2011. febr. 5. 22:09
 16/30 anonim ***** válasza:
akkor te a másik kategória vagy, aki nem 30km-es körzeten belül található :(
2011. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Debreceni vagyok :)
2011. febr. 5. 22:28
 18/30 anonim ***** válasza:

kifejezetten jó dolog ha rossz helyzetekben is tudod a jót látni , az meg hogy sokat mosolyogsz , egy pozitív , önbizalommal teli lányt küld a külvilág felé , és akárki akármit mond , az jó dolog , nem igaz ? :D


15/f

2011. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
23:12 vagyok , még annyit szeretnék írni , hogy az , hogy más a barátjával mászkál , és esetleg ez téged kétségbe ejt , hogy melletted nincs, vagy talán nem is lessz , ez hülyeség , még mindig jobb egy olyan fiúval/lánnyal összejönni akire vár az ember , és megtalálni benne azt a félt akire vágytunk mint hogy eggy jött mentel összejöjjünk , csak azért hogy potoljuk valamennyire is ezt a hiányérzetet , nekem sincs barátnőm 2 éve , persze nekem is néhanapján megfordul a fejemben , hogy de jó is lenne ha lenne "már" egy barátnőm , akit átölelhetnék , puszilgathatnék , együtt lenni vele , egyszóval akit szerethetnék , (szerelmi értelemben) de nem bánkódom , hisz csak eljön egyszer az a lány amilyenre vágyom , ha több időbe is kerül , de megéri ! :-)
2011. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

néha szoktam menni Debrecenbe :)

16/F

2011. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!