Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl féltékeny vagyok? Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny vagyok? Túl reagálom?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel fél éve vagyunk együtt... nagyon jól megvagyunk semmi gond nem volt... és hát most pár napja a sulijában elkezdett levelezgetni egy fiúval... és ez tartok kb 2-3 napig... a csávó megjelölte facebookon és amikor nálam aludt a csaj akkor is beszélgettek és megakartam nézni kiaz is kinyomta... és akkor én kiderítettem hogy ezzel a gyerekkel leveleztek... és akkor ő mondta hogy csak hülyeségből levelezett vele... meghogy a barátnőivel megbeszélte hogy szivatják a fiukat... és én még aznap megkérdeztem az egyik barátnőjét és ő is ezt mondta... most lehet hogy összebeszéltek és téll van köztük valami? aznap nagyon összevesztem a barátnőmmel.. de ő még mindig azt mondja viccelt.. de magától nem mondta volna el.. pedig egymásnak mindent elmondunk..

Mi lehet? Túl féltékeny lennék vagy van okom félni?

Amúgy mindennap velem van és jól érzi magát..


2011. febr. 6. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Ha nálad is vele társalog, és bezárja az orrod előtt, úgy vágnám ki a helyedben, mint macskát sz@rni :) Nem vagy túl féltékeny, se nem reagálod túl. Normális vagy. A csaj meg ribi, már bocs. Dobd ki rövid úton, tanulja meg, hol a helye.


23/F

2011. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl féltékeny. Sajnos. :S Szerintem ha félni nics is okod, de komolyan elbeszélgetni vele, igen. Jobb estbe, beszélni, rosszabb esetekben ilyenből szakítás szokott lenni.
2011. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Azért azt nem értem, miért ne beszélgethetne másokkal is az a lány? Te meg minek lesel bele a magánbeszélgetéseibe?

Az meg milyen dedós dolog, hogy: Úristen! Valaki bejelölte a Facebook-on a barátnőmet, most már tutira megcsal!


Szerintem igazat mond a barátnőd, viszont mi az, hogy "szívatják" a fiút a barátnőivel? Hogy szívatják és miért? Na ez meg a részéről egy érthetetlen dolog.


Szerintem ti a zsák meg a foltja vagytok.

2011. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

egyszer beszélt ott nálam amikor bejelölte a csávó...

és azt mondta azért zárta be mert tudta hogy ideges lettem volna.. szerintetek egy ilyenért dobni kéne?

soha nem szokott más fiúval beszélgetni....

de nem tudom mit higgyek.. szivatta mintha bejönne neki a gyerek... de állítólag a legcsövesebb gyerek a suliba.. a többiek ezt mondták

2011. febr. 6. 21:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha csak szívatja, akkor vállalja fel előtted is. Mivel nem tette meg, nem érdemel több esélyt.
2011. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezért ne dobd! Viszont beszéld meg vele, hogy egy kicsit több őszinteség azért jól esne, mert ő mit gondolna fordított helyzetben?
2011. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szóval azt mondod fél év alatt 1x nem mondott el valamit dobni kéne?
2011. febr. 6. 21:56
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az előbb nem úgy gondoltam, hogy alapból dobd a csajt! (ha így jött le, akkor rosszul fogalmaztam, bocs). Csak beszélj vele. Kérdezd meg mi van vele és ezzel a sráccal. És aztán dönts magadban, hogy bízol-e a lányban.

Ha meg nem bízol, és ez a titkolózásos kérdés elmérgesedik, akkor még komolyabban beszélj vele. És ha sokszor beszélgettél el már vele, és ha tényleg gyanúsan viselkedik, akkor gondolkozz el, a szakításon. De csak akkor, ha már nincs értelme tovább bizalmat szavazni neki.

Remélem most már érthetően fogalmazok, és nem túl leegyszerűsítve, mint az előbb.

2011. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem neki is rosszul esett volna... de azt mondta több ilyen nem lesz... és hogy csak engem szeret meg stb... de tényleg minden nap suli után jön is hozzám+ minden hétvégén itt alszik.... leültem már vele beszélni.. és azt mondta nagyon sajnálja hogy ezt nem mondta el.. mert tényleg mindent elszokott mondani.. ha rá volt állva 1 pasi akkor is...
2011. febr. 6. 21:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Miről beszélgettek?
2011. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!