Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két csávó folyton együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két csávó folyton együtt van, akkor melegek?

Figyelt kérdés
van egy tökös az osztályban aki tetszik, és jóban vagyunk. neki nintsen barátnője és haverja is csak egy akivl folyton egymással lógnak, és nagyjából úgy viselkednek mint a legjobb BARÁTNŐK. sokat törődnek a külsejükkel állandóan egymással dumálnak "pletyiznek" jah és egyiküknek sincs csajuk. már bevetettem minden létező női praktikát de nem zavarja a fiút, és az se érdekli őket hogy mindketten egy csomó télleg dögös lánynak is tetszenek (még a felsőbb osztályokból is!!). buzik lennének? (ja és én lány vagyok! kilencedikesek vonk)
2008. jan. 29. 15:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
jahh és tapizni meg ölelgetni is szokták egymást:D
2008. jan. 29. 15:51
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
A komment után mit mondhatnék:-)IGEN
2008. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Ehh.. megvan ra az esely. Nezz mas fiu utan. ;)
2008. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Mélyen megértem a meleg pasikat. Én is a férfiakat szeretem. (nő vagyok ;) )
2008. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
csak amikor valaki rákérdez tagadják...
2008. jan. 29. 19:13
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

én fiú vagyk és én is szeretem őket de alánykat is, de 16 évesen még megvoltam zavardva és azért is dobtam ki a barátnőmet.

én szerintem lehetséges hogy tényleg azok, de még az is lehet hogy pár év mulva elkezdenek majd csajozni, csak még most nem gondolnak rá,

2008. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
azis lehet hogy még éretlenek és ezért nem foglalkoznak a csajokkal. csak magukal törödnek meg a haveri társaság meg a piálás érdeklik. ennyi. de ki tudja....... nem ismerem őket
2008. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Hát,ahogy leírtad a jellemüket nem kizárt a feltevésed :D
2008. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
89%
Melegek.
2008. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy melegek lennének. Sose láttatok még indiai filmet? Indiában a barátságok sokkal mélyebbek és közvetlenebbek, mint nálunk, és ebbe ezek is beleférnek, és szerintem nincs ezzel baj!

Minden bizonnyal az illető nem mer nyitni a lányok felé, saját nemével jobban meg tudja magát értetni.

2008. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!