Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két csávó folyton együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két csávó folyton együtt van, akkor melegek?

Figyelt kérdés
van egy tökös az osztályban aki tetszik, és jóban vagyunk. neki nintsen barátnője és haverja is csak egy akivl folyton egymással lógnak, és nagyjából úgy viselkednek mint a legjobb BARÁTNŐK. sokat törődnek a külsejükkel állandóan egymással dumálnak "pletyiznek" jah és egyiküknek sincs csajuk. már bevetettem minden létező női praktikát de nem zavarja a fiút, és az se érdekli őket hogy mindketten egy csomó télleg dögös lánynak is tetszenek (még a felsőbb osztályokból is!!). buzik lennének? (ja és én lány vagyok! kilencedikesek vonk)
2008. jan. 29. 15:45
1 2
 11/15 anonim válasza:
95%
Nem még nem melegek, csak megpróbálnak SZABAD és BOLDOG lenni. Nem élünk a középkorban már, ez teljesen természetes, ma mindent lehet minden természtesen és a BOLDOGSÁGHOZ vezető út.
2008. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség!! már miért lennének b*zik... mert jóban vannak, meg mert törődnek magukkkal??? arra nem gondoltál, h. nem jössz be neki, v. hogy valaki más tetszik nekik?? lehet, h. nem a suliból vannak a haverjai. ennyiből még nem lehet leszűrni, h azok lennének-e... b*zisan is viselkednek??
2008. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy fűtött szobában vannak, akkor igen.:)
2009. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha szaunában vannak együtt, akkor biztosan melegek.:)
2009. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Figyelj, valszeg nemegészen érettek vagy télleg melegek. Nálunk is Osztálytársam nem meleg és mégis piszkál meg órán hülye csókokat küld mégsem meleg(csak én 16/f). LErázom magamról mikor már taperolni akar. szal normális nagy keményfius viselkedésnek éppen nemnevezhető de kamaszok. JA és Cica undoritó hogy kérdésben nem Melegnek irtad hanem b*zinak. kimondhatnám énisrád hogy k*rva vagy mégis van anyi tisztelet az emberben hogy iet nemmond
2009. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!