Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodok nagyon. Egyre erősebb bennem. A párommal minden nap veszekszünk emiatt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé speciális problémával fordulok hozzátok. Azt kell tudni rólam, hogy régen egy kényszeres evő voltam, aki ráadásul semmilyen kaját se vetett meg. Imádtam a csokoládét, a cukrot, pékáruk meg egyenesen a mennybe repítettek. Jöhetett minden csőstül (meg is látszott rajtam, de nem durván). Amikor ebédeltem akkor 3 tányér krumplifőzelék alatt nem is álltam meg.


A bajom az, hogy kicsit akartam formálni az alakomat, és elkezdtem egy diétát. Ez alatt átfordult minden másba a dolog. Megszűnt a kényszeres evés, ami jó, de elindultam egy negatív irányba. Olyan szintre jutottam, hogy nem tudok lisztes dolgot, se cukrot enni. Egyenesen rosszul leszek tőle és még a csokitól is!!!( Ez nálam rekord, mert engem mindenki csak úgy hívott hogy csokifaló!!!)


Most már jól nézek ki és nem foglalkozom az alakommal, de a kaja undorom megmaradt. Reggel eszem, mert éhes vagyok. De kb. egy joghurt fér le. Utána meg valahogy gyümölcsöt eszem (narancsot) meg túrót. Délután már nem is kívánok semmit. Próbáltam erőltetni, mert nem akarok koplalni meg visszahízni, de egyszerűen nem megy. Semmi élvezetet nem találok az evésben, halál nyugodtan elvagyok 0 evéssel/nap.


Napi kalóriáról meg nem is beszélek inkább...ha "nagy" napom van, akkor 700kcal megütöm alulról. S ez nagyon nem jó. Zöld teát meg vedelek. Nem vagyok anorex. Nem vagyok kövér sem.


A párom nagyon szeret és próbál kedveskedni nekem mindig minden jó dologgal. Süt nekem sütit, főz jó ebédet, de sajnos nem tudom megenni. Nem azért mert rossz, hanem nem csúszik le. Emiatt sok a veszekedés és nagyon megbántom.


MIT TEGYEK?


26 L


2011. febr. 7. 11:50
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy elhagyjon. :,-(
2011. febr. 7. 11:52
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Fordulj orvoshoz.
2011. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Beteg vagy. Orvoshoz kéne menned.
2011. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
19%
Szia. De miért veszekszik a párod azért, mert nem vagy egy zabagép. Én inkább tisztellek a kitartásodért és azért, hogy felismerted a gondot, kidolgoztál valamit ellene, tettél ellene és eredményt értél el. Arra vigyázz, hogy ne gyengülj le. Szedj sok vitamint és ajánlom neked tanulmányozni a "paleolit étrend"-et. (Google) Ennek pont az a lényege, hogy azt edd, amire a szervezeted teremttetett. És inkább zöldséget, gyümölcsöt egyél, ne szénhidrátot vagy tejterméket. A pároddal meg érttesd meg, hogy ez fontos volt neked és ne rontsa el a büszkeséget, amit érzel az eredményeid miatt. De amúgy agyfaasz, nem értem mit lehet ezen veszekedni?
2011. febr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Evés közben jön meg az étvágy!:)

...és koplalástól megy el...

Fokozatosan tágítsd a gyomrod, majd elkezdenek az emésztőnedvek dolgozni,és újra egyre több mindent fogsz kívánni. Először lehet, hogy nehezebben indul, de majd egyre jobb lesz!

2011. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Még annyit, 11:57 vagyok, hogy a paleo pont segít a kövérnek és a soványnak egyaránt az optimális testtömeg elérésében.
2011. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

én ugyanezzel a problémával küzdök. annyi hogy én nem fogyózok, hirtelen meghíztam és azóta nem tudok enni.undorodok minden kajától..3-4 napig nem eszek én sem csak 1-1 gyümölcs, vagy turmix, vagy joghurt. utána is csak akkor amikor már szédelgek.anyagcserém konkrétan mondhatom hogy lassan nincs. én is most megyek dokihoz ezzel. szerintem nálad lehet azért van, mert pszichésen a fogyó miatt. de mindenképp menj el orvoshoz te is!!! én először átsiklottam a dolog felett, de most már engem is megijeszt. folyamatosan fáj a hasam, gyomrom és hányingerem van..

szóval ez nem játék már...

2011. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
S mennyi kalóriát "kényszerítsek" akkor magamba, hogy ha "haljak" meg? Mennyi lenne akkor a normális? 25 éves vagyok, és nem végzek fizikai melót. Sportolni még egyenlőre nem sportolok. Ezt azért kérdezem, mert nem értek hozzá.
2011. febr. 7. 12:01
 9/27 anonim ***** válasza:
Ha szinte semmit nem eszel, nincs is mit emésztened, pedig az emésztés az egyik, ami talán a legtöbb energiát igényli, ha többet eszel, később még éhesebb is leszel éppen ezért. Állj be középútra!
2011. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
* ha=ne, * 26 vagyok. Elírtam.
2011. febr. 7. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!