Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet barátság egy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátság egy 27 éves férfi és egy 20 éves nő között?

Figyelt kérdés

Ekkora korkülönbséggel csak szerelem képzelhető el vagy akár barátság is?

Én eddig úgy gondoltam a barátsághoz túlságosan más az élete ebben a korban az embernek. Szerintetek?


2011. febr. 7. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne?
2011. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tiltja a torveny. Mar miert ne lehetne?
2011. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia :) én most pont egy ilyen helyzetben vagyok. Szerintem ez nem nagy korkülönbség, de egyénfüggő, ki mennyire érett a másikhoz. Mindenesetre egy 27 éves fiúval/férfival nagyon jó barátságban vagyok. Az már más kérdés, hogy én szeretem is, de a barátságát akkor sem adnám fel, ha ez avval járna, hogy sosem leszünk úgy együtt :))

20L

2011. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez korkülönbség? Ez két normális, felnőtt ember között semmi.
2011. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Üdv! Persze hogy lehet, ha tényleg vonzódsz hozzá, és Ő is hozzád, akkor a korkülönbség nem számít!
2011. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16 éves lány és 29 éves férfi. Jelenleg a legjobb barátom (én személyszerint remélem, hogy több is lesz... Szerintem ő is. :D )

16/L

2011. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!