Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 éves két gyermekes anyuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves két gyermekes anyuka vagyok. A férjem 3 év után megcsalt és amikor kiderült arra hivatkozott, hogy elhanyagolva érezte magát. Ti megbocsájtanátok neki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 09:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
37%

amelyik férfi megkapja mindig otthon a szexet, az is képes félrelépni

a megcsalás soha de soha nem problémák következményei, hanem - mi fér bele a férfinak egy kapcsolatba, és mi nem - elv alapján működik!!!!!!

nem állatok, hanem emberek ők is....

2011. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
38%

Azert erdekes... Vagy az van hogy a rohadtszemetferfimarmegintnembirtafarkavalpedigtudhatna... vagy a HPnomarmegintnemelegitettekiazofelsegesurat...


Igen a pasik 90%a erzelmek nelkul is tud szexelni es az ilyen megcsalasokban 90%ban nincs erzelem. Igen a nonek ettol fuggeltenul ez faj.

A problema a kommunikaco hianya mindket reszrol. Ha keves a szex a pasi jelezze es talaljanak ki vmit. A no meg ne varja el, hogy a pasi a 17571. visszautasitas utan is kezdemenyezzen, mert o a pasi es varjon turelemmel, amig a no meg nem kivanja es erje be annyival amennyi van.

Ez nem igy mukodik..

2011. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 Fülünyúl ***** válasza:
65%

"Igen a pasik 90%a erzelmek nelkul is tud szexelni"


Azért ez igen erős túlzás, és férfiként mondom. Másrészről nem lehet mindent a biológiai szükségletekre fogni, az is elég gyatra érv.

2011. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
73%

"Azért ez igen erős túlzás, és férfiként mondom"


Szerintem is . inkább 98%.


25 f

2011. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
63%

nekem egy férfi azt mondta, amikor egy férfi félrelép csupán ösztön alapján teszi (a volt barátom) és semmi több.

érdekes, amikor viszont megcsalt, felém olyan hideg lett, hogy hihetetlen.

tehát megkavarja minden férfi érzelmeit a megcsalás, talán fizetős esetekben nem.

2011. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam, h a ferfiak erzelmek nelkul szexelnek, hanem, h kepesek ugy is...
2011. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
én meg csak azt mondtam, amelyik férfi azt hiszi, hogy érzelmek nélkül csinálja,még az is tévedhet
2011. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Aki aztmondja,hogy egy nőnek szinte kötelessége minden egyes alkalommal kielégíteni a férfit amikor az megkívánja,annak elmesélem a történetem.


Én pontosan ezt tettem....Akár napi 4-5x is szexeltünk...mi lett a vége? megundorodtam tőle..mégpedig azért,mert akkor is belementem amikor én nem kívántam,és ezmiatt egyáltalán nem is élveztem az együttlétet.Heti 4 alkalom lett volna nekem az ideális,nem pedig naponta 4...Kib*sztam a p*csába..Tehát itt aztmondják a férfiak ,hogy egy nőnek mindig szétkell tennie a lábát amikor a férfi megkívánja??A nő nem is számít???Ha nemkívánja,akkor igenis mondjon egy nő nemet,ne legyen senki olyan hülye mint én voltam.Önzők a férfiak,ezért szól már minden második kérdés arról,hogy a lányok leszbikus partnert hol tudnak találni..én is azleszek,ezt már egy ideje elhatároztam...mert a férfiakat a nő szinte nem is érdekli,csak legyenek kielégítve minden nap ahányszor csak akarják..hát nem uraim,ezt felejtsétek el, a nők nem rabszolgák ,mint ahogy ti azt képzelitek..Kedves kérdező! Hagyd ott ezt a szemetet,lehet,hogy sokáig egyedül leszel, de vár valaki valahol ,akivel majd boldog leszel.:)Viszont a jövőben válogasd meg ,hogy kivel jössz össze !Ezt a férfit MINDENKÉPP hagyd el,mert máskor is megfogja tenni.

2011. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 Fülünyúl ***** válasza:
52%

16:50-es


Napi 4-5?! Add meg a számát a srácnak de azonnal! :)

2011. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Ha gondolod priviben szívesen elküldöm,bár nemsokmindent tudnál vele kezdeni,mert komplett idióta.
2011. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!