Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 éves két gyermekes anyuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves két gyermekes anyuka vagyok. A férjem 3 év után megcsalt és amikor kiderült arra hivatkozott, hogy elhanyagolva érezte magát. Ti megbocsájtanátok neki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 09:07
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
66%

Remélem olyan egoista, önző pasim nem lesz, mint aki(k) ide válaszolgatnak.

Nem bocsátanám meg, ha problémája van, nyissa ki a száját, megbeszéljük, ha tudok változtatok, ha nem tudok, vagy nem értek vele egyet, akkor elmondom miért nem. Ezek után, ha nem tetszik a helyzet, akkor tessék korrektül azt mondani: bocs de nem kellesz nekem, mert egy szexmániás p_öcs vagyok, és unom, hogy miután megszülted a két gyerekem, és neveled őket, dolgozol, házimunkát végzel, nincs kedved felvenni valami szexi fehérneműt, miközben persze lehet az önbizalmad is a padló alatt van, mert meghíztál a szülés után és nem sikerült leadnod, ezért persze nem is mondom, hogy annyira szép vagy, de a lábad lécci tedd szét azért minden este.... Kicsit sarkítva, de nagyjából ez a lényeg általában sok férfi esetében.

2011. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Kicsit sarkítva, elég rossz véleménnyel vagy a férfiakról

úgy meg nehéz BÁRMILYEN férfit megtartani.

2011. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
67%

annyiban azért van benne igazság, hogy a férfiak hajlamosabbak a szex miatt egocentrikusak lenni, ha nem is ennyire kisarkítva

pl az én páromnak totál mindegy, hogy jó kedvem van, vagy megbántott, a szex az szent és sérthetetlen és mindig aktuális kell legyen

2011. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

ma 10:39 az durva basszus...

Nekem az ugy nem palya, ha tudom, hogy parom nem akarja...

Mondjuk az sem, ha mar joideje nincs szex:S

2011. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

10:39-es vagyok

neki sem tetszik ha látja rajtam hogy én nem akarom

de mivel olyankor csak húzza a száját, de nem szól semmit,elfogadja, nem erőlteti, de forr a levegőben, hogy ezzel most szerzek nála egy rossz pontot, hogy más csajok omlanának utána, és pont az ő bnője néz ki egy frigidnek, így belemegyek.

2011. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Igen ,nekem is mindig ez járt az eszembe..kb 3 hónap kellett ahhoz,hogy megundorodjak tőle..annyi különbség volt,hogy én sosem mondtam azt,hogy nincskedvem,hanem egyből belementem,pedig nemakartam...ráadásul ugye a nőknek nem is annyira élvezetes maga az aktus mint a férfiaknak,így mi nem igényelnénk annyiszor.Persze mi is élvezzük,de közel sem annyira mint a fiúk...SAJNOS..
2011. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

én most úgy vagyok vele, hogy amíg engem nem erőltet meg, de ő akarja amikor én nem, hagyom, hogy lezavarja 5 perc alatt, kedvesen ezt elneveztem sumacher menetnek, és jelzem neki tüneményesen, hogy most csak ez fér bele, nem kell játék, csók, meg SEMMI, csak a lényeg, olyan önzően és hagyjon békén. és a pasik annyira ostobák, hogy azt hiszik ez nekem is egy jóóó dolog :) én meg legalább hamar megúsztam.

még az esti elalvás előtti egyszerűbb orált, meg kézit kellene még valahogy megúsznom.

hogy hogyan, azon még dolgozom

2011. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit keményen mondtam el a véleményem, bocsi. Félre is értettétek. Nekem tök az jött l, hogy egy nőnek állandóan szexre készen kell lenniük.


Nem váltogattam a hapsijaimat sose így csak két tapasztalatom van. Én pasim alig akarja és akkor is úgy, hogy neki jó legyen. Nem akar vetkőzni, csókolózni stb... Hiába ülök le vele megbeszélni.

Az előző agyilag is egy állat volt ezt az exfelesége és a szomszédai is megmondták. Az állandóan akarta fittyet hányva arra, hogy nekem jó-e fáj-e vagy bármi. Ha a nő nem akarja nem mindig nedvesedik be és fájhat neki kedves férfiak, ha eddig a nejetek/barátnőtök még nem említette ezt meg. Gondolom a pasik se tudnák élvezni, ha nekik fájna valamiért.


Ja és megoldható, hogy csak akkor szexeljenek a párok ha mind a ketten piszkosul akarják. Van már műpénisz és művagina, abszolút megoldható, hogy se a férj se a nő utálja meg a szexet.


Remélem így már érthető amit fentebb írtam.

2011. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

szerintem nem a mű dolgok hiányoznak ilyenkor

hanem hogy nincs összhang

pl az egyik dupla annyiszor akarja, mint a másik

ami ált. a férfiakra jellemző a nőkkel ellentétben

sőt a férfiaknak a változatosság is szükséges, mert ahelyett, hogy megunnák, inkább mást keresnek, ha a nő mindig ugyanazt nyújtja

ezért van az hogy a nőknek több a gázsija(szexfilmekben) és erre épül a prostitúció is

2011. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!