Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a kapcsolatunkkal? Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
10 hete nem szexeltünk pedig nagyon fiatalok vagyunk és nem is olyan rég jöttünk össze, ez már engem nagyon frusztrál de mindig van kifogás. 21L
2011. febr. 8. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
esetleg leírhatnád, hogy mik vannak neki
2011. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát fehérjét tudtam, hogy szed illetve vitaminokat de ezeket pár napja találtam a fiókjában tehát nem tudtam, hogy szedi Naposim van az egyikre írva másikra semmi azok ilyen kékes kapszulák
2011. febr. 8. 19:07
 13/19 anonim ***** válasza:
az a Naposim... milyen színű a doboza, és mekkora a kapszula? vagy bogyó?
2011. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kapszula hát kék maga a kapszula és egy sima fehér tégelyben van szerintem ez nem eredeti csomagolás mivel nincs rajta semmi. A mérete kb mint egy revalid
2011. febr. 8. 19:11
 15/19 anonim ***** válasza:
de amire a Naposim van írva, annak milyen a doboza? Vagy arra írtad, hogy semmilyen?
2011. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

azért kérdeztem rá a Naposimra, mert már hallottam róla, és most utána is néztem.

hát..... [link] :S:S

2011. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 splash válasza:

Bízz magadban és ne feledd azt,hogy önmagad légy!

Légy erős és kemény,persze csak módjával.

Sok sikert neked és sikert....

2011. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ha a barátod naposimozik, akkor egy igazi barom. ráadásul ha a farka se áll ettől fel, akkor még nagyobb barom.
2011. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 DukePool ***** válasza:
Nálunk ezt asszony játsz a el, én mindennap adnék neki kolbit, de ő fáradt... bla...bla..bla... ha rajta múlna jó ha havi 1 menet lenne. Nekem meg mindennap kellene, szeret, jól néz ki (mert ha legalább egy tehén lenne vagy valami) sztem cseréljünk partnert, biztosan jól kijönnének egymással :) A lényeg a ha a kapcsolatban a sex nem működik az hazavágja az egész kapcsolatot, és előbb utobb félre fogsz nézni, és minél később annál jobban fogod bánni.
2013. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!