Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak megváltoztatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak megváltoztatni? Miért nem lehetek saját magam? Nincs senki aki ezt elfogadná?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm nem is volt még, és kicsit most kiakadtam. 186 centi vagyok 115 kiló, igen kövér. Nem sportolok csak azért mert másnak úgy tetszenék, ha nem élvezem azt hogy egy kondi teremben döglök akkor minek járjak oda? Szeretem a játékos sportokat és mindig megpróbálom a legjobbat nyújtani, de lusta vagyok, és nem fogok másért megváltozni, ha lefogyok az nem nőért lesz hanem saját magam miatt. Nem járkálok bulizni, na nem azért mert nem szeretném a friss levegőt, de a mai szórakozó helyek nem az én világom. Amúgy sem látom értelmét annak hogy egy olyan helyen ismerkedjek ahol mindenki be van fújva meg le van izzadva. Na meg pénzem sincs, ez van nem mindenki születik gazdagnak akinek apuci anyuci megad mindent. Mégsem hiszem hogy rossz ember lennék, szeretem az embereket nem vagyok csöndes alkat, nem félek megszólítani egy lányt sem, csak már szarok rá. Annyiszor kaptam visszautasítást meg megmondták mint változtassak. Még is miért változzak meg más kedvéért, ha saját magam miatt nem kedvel valaki akkor minek erőltessem magam? Abból is elegem van hogy egy átlagos lány már el se tudja velem képzelni, csak az olyan lányoknál van esélyem akik mellet nem érzem jól magam.

Kicsit most biztos bunkón jött le de úgy felhúztam magam azon hogy üres köröket járok nőknél. Mind csak elhúzza a mézesmadzagot hogy aztán jól beintsen az embernek. Hogy legyek maga biztos ha nem érezhetem jól magam a bőrömben? Miért akarják az emberek hogy saját magam legyek ha nem fogadják el azt amilyen vagyok, max barátnak való vagyok. Hát nem akarok barátokat abból van annyi amennyi kell.


2011. febr. 8. 21:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig minden bejegyzést de írok:))


Figyelj, nem kell más miatt megváltoznod én sem festeném be más színűre a hajam, vagy cserélném le a ruhatáramat ha a barátomnak nem tetszene.


VISZONT!!


Akár tetszik akár nem fontos az első benyomás. Lehetsz jófej, de kell a fizikai vonzalom is és lehet, hogy ezt egy súlyosabb emberrel nehezebben vagy nem alakul ki. Nem másért kell megváltoznod, hanem magadért mert Téged is zavar(azért írtad ki ezt a kérdést mert zavar). Egészség szempontjából is jobb lenne.


Irtad, hogy genetika meg lustaság..Nagyon szavak:) Elsősorban szerintem a lustaságot kéne legyőznöd és az akaraterődet fejleszteni egy cél(lefogyás érdekében). Nem másért hangsúlyozom, hanem magadért.


Ismerek egy fiút akit amikor megismertem nagyon kedveltem de nem tetszett mert duci volt. Genetikailag mert az egész családjuk túlsúlyos. Bár nem miattam, de képzeld el sikerült lefogynia hosszú munka eredményeképpen. Hatalmas akaratereje volt(!!) a mai napig felnézek rá ez miatt(is). Ne érsd félre nem komplalt, hanem minden este elment futni, vett uszodabérletet, kondizik és bár genetikaliag kövér az egyik legjobb pasi akit valaha láttam:))


Úgyhogy ne sajnáltasd magad hanem vágj bele!:)


L/19

2011. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem fogom számolgatni azt hogy mit eszek, azt eszem ami van, nem fogok kétszer annyi pénzt költeni kajára csak hogy "diétás" legyen. És sétálok eleget nem fogok fölöslegesen sétálni céltalanul. Van elég dolgom és ami nem köt le azt nem csinálom. Ha lefogyok azt úgy ahogy én jól érzem.

De ez most nem erről szól

2011. febr. 8. 22:21
 13/20 anonim ***** válasza:

Jahh azt elfeljetettem, hogy a futás és az otthoni torna/vagy parkban nem kerül semmibe és jó szórakozás és ismerkedési lehetőség is lehet barátokkal!! Szóval akkor ne menj úszni-amit írtam előbb tancsként-de arra mi a kifogás, hogy nem mész el futni vagy nem súlyzozól vizes palackokkal?


Állíts össze egy kíméletes diétát és 6 után pedig ne egyél!

2011. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%

Az én barátom is hasonló paraméterekkel rendelkezik, és nem érdekel,hogy le fog -e fogyni vagy sem, mert az ő dolga. Nekem hobbim a sport, neki nem, de ettől még rengeteg közös témánk és időtöltésünk van.

Szerintem ne foglalkozz olyan lányokkal, akik meg akarnak változtatni, és képtelenek elfogadni téged. Hidd el, van olyan, aki Rád vár.

2011. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem mondd, hogy ez a diéta drága: [link]


És ez csak az első amit beírtam és kiadott a googl:)) De elősorban szerintem nem is a súlyod miatt nem találsz barátnőt, hanem azért mert nagyon mereven állsz mindenhez.


Pedig én abszolút nem az a megváltoztatós típus vagyok, ezt elhiheted:)

2011. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Először is, nem vagyok sértődős de akik nem tudnak kulturáltan írni azok kérem hanyagoljanak.

Másodszor meg ha a siker vonza őket akkor menjenek azt érezzék jól magukat a gazdag skinhead izomagy pasijukkal és ne sírjanak ha megcsalja őket. Egyáltalán mi az hogy siker? Nem hiszem hogy a nőket érdekli hogy a pasijuk gazdag és sikeres e vagy sem, legalább is ezt szürtem le. És mi az hogy nem teszek semmit a kapcsolatért, ne hogy már az ne legyen elég hogy magamat adom, és a visszajelzések szerint nem vagyok egy utolsó senkiházi.

Mint már mondtam akinek nem jövök be annak szíve joga, de nekem ne játszadozzon minden nő velem.

És nem fogok itthon valami béna tornára ugrálni, mert nem érdekel, és minek fussak? Van elég dolog ami lefáraszt. Ismerkedésre meg nem tudom mióta jó ha az utcán hozzám se szólnak főleg nem ha elfutok mellettük. Vad idegenekkel amúgy se kezdek ki, nekem fontos hogy valamennyire ismerjem valahonnan. És itt a semmi közepén úgy is fölösleges. Egyszer biztos lefogyok, eddig a rekordom 10 kiló, és ha egyszer lesz időm pénzem és energiám biztos találok magamnak valami sportot amit szeretek is. De nem fogok azért lemondani a szeretetről csak mert nem vagyok a csajok ideálja, próbálkozni szabad. És sose azt utáltam amikor konkrétan megláttak hogy közeledek és azt mondták hogy "bocs nem" meg a "van pasim" közbe mégse féle dumákkal jöttek. Hanem hogy vannak nők akik élvezik hogy teszik magukat az embernek és aztán meg barátkozni akarnak. Nem kell nekem bomba nő csak egy átlagos életvidám lány. De az biztos ha így megy tovább odáig taszítanak a nők hogy ha véletlen csoda történik és kigyúrom magam meg meggazdagodom csak azzal fogok foglalkozni hogy minden nőnek úgy összetörjem a szívét mint amit ők csináltak velem.

2011. febr. 8. 22:36
 17/20 A kérdező kommentje:
22:27 E mellet elsiklottam, nos örülök hogy vannak kivételek, és csak az ilyen kivételek miatt nem adtam még be a derekam azt hiszem. Ugyanakkor én már nem tudok arra várni hogy egyszer majd 30 évesen megtalál az aki elfogad. Sokan mondják hogy akkor jön amikor nem keresi az ember, de nekem csak az jött eddig le hogy ha nem keresek akkor nem is történik semmi.
2011. febr. 8. 22:52
 18/20 anonim ***** válasza:

tényleg a siker vonzza a nőket amúgy, de siker alatt azt kell érteni, hogy pl kiváló matekos, egyetemi ösztöndíjat kap, nyert egy bármilyen versenyt, stb


na de azért írok, mert lehet, hogy neked ez nem fér bele, de csak ajánlani tudom a társkereső oldalakat. egy barátnőm, aki nagyon csúnya és elsőre talán túl kritikus, beregisztrált egy ilyen honlapra, és most 1 éve együtt vannak a barátjával.


azzal pedig teljesen egyetértek, hogy milyen parasztok azok a lányok, akik játszanak egy srác érzéseivel. gyűlölöm az ilyet.


sok szerencsét!

2011. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem mondom hogy nem próbáltam de arról is tudnék egy oldalnyit írni. Nem mondom hogy nem vagyok fent még most is egy két helyen, de már túl sokat csalódtam abban is.


A magam módján nekem is meg vannak a sikereim, de hiába az egyetlen igazi siker a pénz és a hírnév.


Meg még akartam arra reagálni hogy otthonülős, ezt sem állítottam csak hogy nem járok bulizni, ettől programokat szívesen szerveznék ha lenne kivel eltölteni, és nagy ritkán este is eljárkálok csak már beleuntam és értelmét se látom annyira, meg a pénz is közrejátszik. De nem védem magam mert van annyi önbizalmam hogy azt higgyem hogy a személyem nem unalmas. Csak hát ez nem elég, én tudom hogy a külső is számít de úgy érzem van stílusom és nem vagyok ronda se, arányaimban magas is vagyok a testsúlyomhoz képest. Csak mára annyira idealizált lett a külső, mi férfiak simán elfogadjuk ha van egy kis fölösleg a másikon és nagyon sok olyan példát láttam hogy nem tökéletes csajnak volt izomagy pasija. De csajok mind egyformák(tisztelet a kivételnek) és csak is a tökéletes izmos pasira buknak, erre jó példa hogy még a vékony pasik is sokszor nem találnak maguknak nőt.

Pl van egy ismerősöm sportol de nem izmos hanem vékony nagyon, és tényleg nem szégyellős folyton próbálkozik a csajoknál és még sincs általában sikere.

Aztán ott van a nőfaló haverom aki állítja magáról hogy csak is az önbizalomnak köszönheti hogy bírják a csajok, és nekem is ezt mondja, de valahogy nálam nem működik, aztán persze leosztom hogy nézzen magára még modellnek is felkérték az utcán, de ő állítja hogy nem néz ki jól.

És mint már mondtam nem akarok egy bombanőt, csak legyen normális átlagos és életvidám. Külsőleg az a fontos számomra hogy arányos legyen, ha aránytalanul túlsúlyos vagy vékony az nekem se jön be, ahogy én is arányosnak tartom magam. De lehet én vagyok beképzelt, ettől még nem adom fel, én nekem is jogom van a boldogságra de ahogy úgy érzem hogy van esélyem az illetőnél akkor tuti hogy a végén valahogy lekoptat.

2011. febr. 8. 23:36
 20/20 anonim ***** válasza:

A sikert egyáltalán nem a pénzre értettem. Pl már az is egyfajta siker lenne, ha lefogynál. Magadért csinálnád, és önbizalmat adna(többet mint ami most van, bármennyi is az).

Vagy az is siker, ha jártas vagy valamilyen tanulmányi témában. Mindegy, hogy mi az, a lényeg, hogy az emberek (főleg a lányok) lássák, képes vagy tenni valamit azért, hogy jobb legyen az életed, vannak céljaid. Senkit nem fog érdekelni a magyarázatod, hogy miért nem csinálod ezt, miért nem csinálod azt.

2011. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!