Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a szettben lepem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a szettben lepem meg a pasim valentin napon, hatásos lesz?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. febr. 10. 15:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe tuti vmi szép fűzővel lepném meg a párom.
2011. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
sztem meg leszarja mi van rajtad inkább azt nézi majd mi van alatta:D
2011. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért van ez, a nőknek az a mániájuk, hogy jaj mijen bugyit fogok levenni elötte.. Komolyaan.. Fiúként/Férfiként mondom h


T.e.l.j.e.s.e.n.k.u.r.v.á.r.a.k.i.b.a.s.z.o.t.t.u.l.t.ö.k.m.i.n.d.e.g.y így is úgy s szeret téged, ha veled van :)

2011. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit: ezzel nem a pasikat szokták meglepni a nők, csak van mire fogni a vásárlást, pénzköltést. Ugyanis a pasik 99%-a magasról lekakilja, hogy mi van a csajon szex előtt, a lényeg alatta van, és ha tegyük fel 2 percnél tovább tart a ruha lehámozása, akár a kedvüket is ronthatja. Szóval tök felesleges dolog, szerintem a barátodat sem fogja különösen érdekelni, de dicsérni fogja, hogy ne bántson meg. Az alatta lévő puncid meg cicid fogja izgatni, nem a gönc. 21/L
2011. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a melltartó olyan nagymamás. gagyi.
2011. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

nem valami szép bocsi.. a színe elég hervasztó.. inkább valami pirosat..


én 1x azzal leptem meg,h amikor bejött a szobába semmi más nem volt rajtam csak egy magassarkú,meg egy lánc a derekamon :))

2011. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Turbocharger ***** válasza:
Szerintem nagyon jo. :D
2011. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Olyan seszínű. Lehetne élénkebb lila, fekete vagy piros. A tanga tetszik.
2011. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Turbocharger ***** válasza:
18/F
2011. febr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg nem valami hú de dögös... meg semmi extra. Sőt én nagyon átlagnak tartom, fel sem húznám. Esetleg ha intenzívebb színekben lenne. Fekete-vörös vagy fekete-rózsaszín vagy akármi másból. De így...


Ezek ütősebbek lennének szerintem. Én innen rendeltem és nagy befutó volt:

[link]

2011. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!