Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthoni Sztriptíz? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthoni Sztriptíz? Milyen tapasztalata volt?! Bejött?

Figyelt kérdés
Kipróbálta már?! milyen zenére? Milyen videókat nézett előtte ? vagy ott jött magától??? Linkeket szívesen fogadnék:$ vagy tanácsot:P Páromat szeretném meglepni!
2011. febr. 10. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nők, nem értik hogy így is úgyis oda meg visza vagyunk értük :D

Egyébként jóeséllyel úgy sem tudod olyan profin előadni, és szerintem eredetibb, ha improvizálsz, ha már midnenképpen ezt szeretnéd :)

2011. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cleptomaniac ***** válasza:
Youtube
2011. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy siker volt. You can leave your hat on-ra táncoltam (klasszikus), a táncot improvizáltam, mert amúgy is jól megy nekem az ilyen:) Viszont azt "begyakoroltam" hogy mennyi ruha legyen rajtam az indulásnál, hogy a szám végére épp annyi legyen maradjon fent, amennyi nagyon muszáj:)
2011. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha magad csinálod,az az eredeti...érezd át az egészet,és ne tudatosan művelt.Akárhogy is csinálod ,az csakis jó lehet. (Ferikeee üzenete sokat mondó volt )
2011. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is sztriptízeltem a páromnak viszont a zenék azt gondosan válaszd meg hogy mégse olyan stílusu legyen amit utál, persze ugysem arra fog figyelni de attól még sokat dob rajta. Hogyha nagyon ügyetlen vagy ilyen téren akko inkább póbáld begyakorolni a táncot de ne nagyon látszon rajtad h betanultad. Ha tudod gyakorold tükörbe az inprovizálást a barátodnak ugy is tetszeni fogsz ha csak szexi ruciba pár mozdulatot csinálsz. Sok sikert!
2012. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!