Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gond szerintetek? A 3 napból (hétvége) kettőn ő se csinált semmit, és én se csináltam semmit, és mégis eszébe se jutott, hogy esetleg együtt aludjunk.

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk, fél éve vagyunk együtt.
2011. febr. 13. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ebből ekkora problémát csinálni, az én párom is ilyen volt! Találkoztok mindennap, felhív, ír neked, ergo gondol rád... abszolút érthető ha néha szeretne némi magányt! Az is lehet hogy csak nem akarja felhozni, mert úgy is szólsz, ha szeretnél vele lenni! Fölösleges abból problémát csinálni, hogy mikor ki veti fel a témát. Akkor lenne baj, ha már nem is gondolna rád, nem is keresne soha!

Ha az még is annyira zavar, akkor ülj le vele, és kérdezd meg tőle, mi az oka annak, hogy hétvégén nem igazán akar veled találkozni, vagy ha akar sem hozza fel a témát?!

2011. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi! Lehet túlreagálom. Mostanában sok dolgon megyek keresztül, és érzékenyebb vagyok.

Már mondtam neki ezt, és azt mondja nem azért, mert nem akar velem lenni. De nem tud semmi konkrétat mondani.

Csak rossz nézni, hogy más párok meg az egész hétvégét együtt töltik. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ő engem nem szeret annyira.

2011. febr. 13. 18:38
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy minden ember különbözik, így minden kapcsolat is! Ne azt nézd, hogy mások mennyire boldogok avagy mennyire sem, hiszen lehet csak te látod boldognak őket! Erre egy jó példa egyik haverom. 5 évig voltak együtt a barátnőjével, úgy volt hogy ősszel dolgozni kezd a lány is, összeköltöznek... A kapcsolatuk az egész baráti társaság számára példaértékűnek látszott, már-már irigylésre méltóan tökéletesek voltak együtt. Nos szeptemberben a házavató buli helyett, a szakítást jelentették be, azt hiszem nem kell mondanom mennyire ledöbbent mindenki... Aztán beszélgettem a sráccal, és mondta hogy régóta vannak már problémáik, kicsit egymásra is untak, nem volt már jó együtt... mi ebből sosem észleltünk semmit!

Ezzel csak arra akartam rámutatni, hogy egy pár mindig mást mutat a külvilág felé, mint ami valójában van. Ez nem feltétlenül megjátszás, inkább csak nem tartoznak senkire a problémák! Hidd el a tökéletesnek látszó kapcsolatokban is vannak problémák! Szerintem ebből nem kéne gondot eszkábálni, amint említettem, akkor lenne fura, ha még csak nem is keresne, hogy mi van veled, élsz-e még! Te is ugyanúgy elmondhatod neki hogy szeretnél vele aludni, nem kell arra várni, hogy majd ő felhozza... Ha ez nagyon zavar téged, akkor meg igen is addig ülj mellette, amíg megnem ígéri, hogy olykor ő is megemlíti!

2011. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszömöm:)
2011. febr. 14. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!