Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem találkozok a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találkozok a barátommal valentin napkor, mert focizni kell mennie. Szerintetek is gáz hogy nem találkozunk vagy csak én verem nagy dobra?

Figyelt kérdés
Mi sem verjük nagy dobra a valentin napot de mindketten vettünk egymásnak ajándékot,ma meg felhív hogy mégse tudunk találkozni mert mennie kell Pestre futsalozni,olyan mérges vagyok rá..
2011. febr. 14. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "kell mennie"? Ha olyan fontos a dolog, akkor előre tudnia kellett volna róla. Én mindenesetre "elmennék drukkolni", vagyis megnézném, hogy valóban focizik-e vagy talált magának mást, akivel Valentin napozzon vagy sörözik a haverokkal.
2011. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem van párom és ezen a napon nem szeretjük egymást jobban, mint a többin. Ez csak "divat" és szerintem ezért hülyeség. Jó, jó legyen ünnepe ennek is csak szerintem eltúlozzák ezt az emberek. 15.16 voltam
2011. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, Velem is előfordult már, hogy úgy volt, lesz 2 szabadnapunk együtt a Párommal. Az első szabadnapomon felhívtak, hogy be kellene mennem másnap, mert megbetegedett az egyik kolleganő. Páromnak is volt már olyan, hogy felhívták a szabadnapján, hogy másnap be kell mennie, pedig úgy volt, hogy együtt leszünk, ráadásul a családomnak is kellett volna segítenie. Nem is egyszer volt már ilyen. Előfordul az ilyen. Egyébként tényleg, miért nem mész szurkolni neki? Az lenne a Te dolgod most. Biztosan neki sem népünnepély, hogy nem láthat téged. Meccs után nem tudtok találkozni? A megoldáson gondolkodj, ne azon, hogy megsértődsz.
2011. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
50%
a 3. válaszolónak teljesen igaza van!!!!
2011. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
most mit kell ezen fennakadni?már lassan olyan komolyan veszi sok ember ezt a napot mintha karácsony lenne.hozzáteszem h ez pedig egy jelentéktelen ünnep.
2011. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!