Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok kiakadva? HOSSZÚ!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva? HOSSZÚ!

Figyelt kérdés
Délben írtam a páromnak, amire egész nap nem írt vissza. 5kor olvasta el állítólag, de akkor sem írt vissza. Később a kocsiban felejtettem a mobilom, és mivel a párom kint dolgozik, neten szerette volna megünnepelni a valentint, de nem jutottam géphez sajnos. Mikor kiderült késő este hogy a kocsiban maradt a telefon, már volt pár sms-em tőle amiben olyasmiket írt hogy nem akarok vele biztos beszélni, meg mondjam meg ha így van, ez a könnyebbik út? Meg hogy más vett rá hogy ne vegyem fel neki. Mikor később felhívott beszéltünk és azt mondta hogy miért, mire kellett volna gondolnia? Bocsánatot kért, mire azt mondtam hogy annyiszor hallottam már ezt, erre azt mondta hogy jó akkor nem kér, mivel a múltkor meg az volt a bajom hogy sose kér. Tényleg ki kell belőle húzni mindig, de nekem nem tűnt úgy mintha olyan könnyen megbánta volna amiket mondott. Mondtam neki hogy nagyon undorító ez a viselkedés, és azt mondta hogy nekem kellett volna jeleznem hogy nincs meg a telefonom (???akkor hogy???) Ma még nem beszéltünk, ő sem írt semmit. Írjak neki valamit? Mégis mit? Nekem úgy tűnt mintha nem érezné hogy szeretem és ilyen könnyen befolyásolható lennék...:S
2011. febr. 15. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom hány évesek vagytok, de szerintem ez a duzzogás kicsit gyerekes. Nem kell ilyen piti dolgokon duzzogni egymásra, ő is hibázott, hogy nem irt egész nap, de te is, mert kinnmaradt a telód, és ő közben irt. Beszéljetek, és kérjetek mindketten bocsánatot a másiktól. Ez lesz a legbölcsebb, és nem kell duzzogni. Hajrá!!
2011. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogy mondhat ilyet a párjának hogy más beszélte rá biztos?
2011. febr. 15. 17:04
 3/4 Cleptomaniac ***** válasza:

Szerintem azt kellett volna mondanod, hogy ha Vele megesik véletlenül, hogy nem tudja időben elolvasni az sms-ed, vagy zavar miatt nem tud visszaírni, akkor miért nem feltételezi, hogy Te is nem szándékosan elkövethetsz ilyen baklövést (hogy a kocsiban hagyod a telefont).


Írd meg Neki, hogy szereted; nem szándékosan, de a helyzet fifty-fifty; és invitáld meg egy összebújásra, amikor is kölcsönösen megbocsátotok egymásnak, és b epótolják az elmaradt tegnapot.

2011. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De hogy gondolhat ilyenre hogy befolyásoltak? Nem érezné hogy szeretem? Most várok hogy ő írjon és kérjen úgy bocsánatot hogy látom hogy tényleg komolyan gondolja és megbánta nem csak így odab*ssza hogy bocs (amit rögtön vissza is vont)
2011. febr. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!