Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van kiakadva?

Figyelt kérdés
Barátommal 8 honapja vagyok együtt. És exemmel tartom kapcsolatot, telozunk hetente 2-szer kb. és barátom ezt nem tudja felfogni, mikor exemmel 3 évig jártam, volt egy abortuszom is, szoval ez is összeköt minket. de csak barátok vagyunk most. tényleg..de barátomat ez zavarja..
2011. jún. 12. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen jogosan van kiakadva. Heti kettő nagyon sok, havi 1 is sok,minek kell?
2011. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna, akár jogos akár nem. És engem nem érdekelne, hogy mennyi ideig voltatok együtt, és mi történt az alatt az idő alatt... Ha velem vagy, velem foglalkozz, ne azzal, hogy az exeddel mi történt. Ez biztosan nagyon önző felfogás, belátom, de én is így éreznék.
2011. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és én 3,5 fél évig voltam az előző barátommal, mégsem irogatunk és nem is hivogatjuk egymást. Max 1 évbe 1szer, meg szülinapi köszöntőt és kész. (az első válaszoló)
2011. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen is, hogy jogosan van kiakadva! Én is csak ki lennék akadva ez miatt. Ő a jelened, de ha továbbra is az exeddel ilyen szorosan tartod a kapcsolatot, akkor a jövőd már nem ő lesz. De ha ennyire kötődtök, akkor miért szakítottatok? o.O
2011. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lehet egyedül leszek a véleményemmel, de szerintem nem jogos. szerintem normális dolog ha az ember jóban van az exszel függetlenül attól h mik történtek a kapcsolat alatt, ill meddig voltak együtt. Ha csak barátság és a jelenlegit szereted, és nem adsz semmi más okot féltékenykedésre akkor sztem nem kellene kiakadnia. akkor olyan mintha egy másik fiú haveroddal beszélnél, ami meg miért ne lehetne.
2011. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek a barátságban túl mindenen...
2011. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, jogosan van kiakadva....én sem nézném el az ilyesmit, az ex mindig ex marad, nem csak 1 sima random havrá/barát/akárki, épp ezért aki az ilyet tolerálja az hülye és előbb-utóbb át fogják b.szni
2011. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
havrá=haver, bocs csak siettem az írással
2011. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sok exemmel jóba vagyok, sőt, sok fiú barátom is van és akad 1 olyan is, akinél heti rendszerességgel ott alszok. Csak barátság és ennyi, nem alszunk 1 ágyban, neki van barátnője és hála a jó égnek egyikünk se vonzódik a másikhoz. Én ezeket általában előre közlöm az udvarlóimmal, és azt is, hogy nem fogom őket feladni senki miatt, mert a barátaim. Ha ezek után összejönnék vkivel, és az kiakadna, akkor nem lenne jogos.

Ha te is előre közölted, hogy jóba vagy exeddel, akkor nem jogos.

2011. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!